26
muokkausta
(→Waarit ja Muorit kautta aikojen: Uudet Muorit lisätty) Merkkaukset: Mobiilimuokkaus mobiilisivusto-muokkaus |
|||
Rivi 408: | Rivi 408: | ||
|| | || | ||
|- | |- | ||
| Roope Sangi || Heinijärvi || 39 159 16 || || || || | | Roope Sangi || Heinijärvi || 39 159 16 || || || || | ||
|| | |||
|- | |||
| || || || Susanne Kärki || Temmes || 30 111 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Viivi Pellikka || Temmes || 30 112 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Mona Rintala || Temmes || 30 113 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Inka Siermala || Temmes || 30 114 17 || | |||
|| | |||
|- | |||
| || || || Noora Tavasti || Temmes || 30 115 17 || | |||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta