5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
|||
Rivi 481: | Rivi 481: | ||
|- | |- | ||
| || || || Petra Parkkinen || Tyrnävä || 33 127 20 || | | || || || Petra Parkkinen || Tyrnävä || 33 127 20 || | ||
|| | |||
|- | |||
| Perttu Hurskainen || Heinijärvi || 44 176 21 || || || || | |||
|| | |||
|- | |||
| Joonas Saarela || Heinijärvi || 44 177 21 || || || || | |||
|| | || | ||
|- | |- | ||
[[Luokka:Limingan Niittykärpät]] | [[Luokka:Limingan Niittykärpät]] |
muokkausta