254
muokkausta
(→Piirileirit: w, Tammileiri 2016 ja Otava 2020) |
(→Piirinjohtajat: Sisältöä lisätty) Merkkaukset: Mobiilimuokkaus mobiilisivusto-muokkaus |
||
Rivi 111: | Rivi 111: | ||
| Mari Kousa || [[Porin Tulitikut]] || Mika Kuusisto || [[Kaarinan Ristiritarit]] || [[2013]]–[[2016]] | | Mari Kousa || [[Porin Tulitikut]] || Mika Kuusisto || [[Kaarinan Ristiritarit]] || [[2013]]–[[2016]] | ||
|- | |- | ||
| Stefan Stjärnstedt || [[Turun Metsänkävijät]] || Ida Arminen || [[Porin Tulitikut]] || [[2017]]– | | Stefan Stjärnstedt || [[Turun Metsänkävijät]] || Ida Arminen || [[Porin Tulitikut]] || [[2017]]–[[2018]] | ||
|} | | Stefan Stjärnstedt || [[Turun Metsänkävijät]] || Eero Kivistö || [[Mellilän Menninkäiset]] || [[2019-]]} | ||
|- | |||
===[[Piirileiri]]t=== | ===[[Piirileiri]]t=== |
muokkausta