Ero sivun ”Lounais-Suomen Partiopiiri/Luettelo Ko-Gi-suorituksista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Ak: Uusi sivu: ==Ko-Gi-kurssilta valmistuneet 2021== {| ! Nimi !! Lippukunta !! Kurssin numero |- | Minttu Aaltonen || Huittisten Eränkävijät || 131 |- | Tuulia Engblom || Henrikin Tapulitytöt || 136 |- | Reetta Glader || Liedon Eränkävijät || 139 |- | Tuuve Hansén || Louhen-Tytöt || 136 |- | Marika Hirvonen || Kaarinan Sädetytöt || 130 |- | Mikko Hurme || Turun Metsänkävijät || 137 |- | Päivi Jouste || Ahlaisten Ankkurit|| 136 |- | Päivi Kiv...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
==Ko-Gi- | ==Ko-Gi-kurssin suorittaneet [[2021]]== | ||
{| | {| | ||
! Nimi !! Lippukunta !! Kurssin numero | ! Nimi !! Lippukunta !! Kurssin numero | ||
Rivi 55: | Rivi 54: | ||
|- | |- | ||
| Mika Ventelä || [[Säkylän Partio]] || 132 | | Mika Ventelä || [[Säkylän Partio]] || 132 | ||
|} | |||
==Ko-Gi-kurssin suorittaneet [[2020]]== | |||
{| | |||
| Katja Auvinen || [[Turun Tähti-Tytöt]] | |||
|- | |||
| Heidi Hietanen || [[Kaarinan Korpiklaani]] | |||
|- | |||
| Kirsi Honkasalo || [[Nuotiotytöt]] | |||
|- | |||
| Meri Jalonen || [[Alastaron Jyväset]] | |||
|- | |||
| Taru Kaisla || [[Jokilaakson Ravut]] | |||
|- | |||
| Janita Kylänpää || [[Kuusenkävyt]] | |||
|- | |||
| Hanna Lammela || [[Auran Eräkurjet]] | |||
|- | |||
| Vilhelmiina Lehti || [[Louhen-Tytöt]] | |||
|- | |||
| Samppa Mattila || [[Puhurin Pojat]] | |||
|- | |||
| Minna Pilpola || [[Liedon Eränkävijät]] | |||
|- | |||
| Kaisa Pyöräniemi || [[Nuotiotytöt]] | |||
|- | |||
| Jenni Suomela || [[Vehmaan Lustaset]] | |||
|- | |||
| Riikka Söderström || [[Uudenkaupungin Merihait]] | |||
|- | |||
| Minna Toveri || [[Porin Tertut]] | |||
|- | |||
| Tero Valtonen || [[Jokikylän Pojat]] | |||
|} | |} |
Versio 15. kesäkuuta 2022 kello 05.38
Ko-Gi-kurssin suorittaneet 2021
Nimi | Lippukunta | Kurssin numero |
---|---|---|
Minttu Aaltonen | Huittisten Eränkävijät | 131 |
Tuulia Engblom | Henrikin Tapulitytöt | 136 |
Reetta Glader | Liedon Eränkävijät | 139 |
Tuuve Hansén | Louhen-Tytöt | 136 |
Marika Hirvonen | Kaarinan Sädetytöt | 130 |
Mikko Hurme | Turun Metsänkävijät | 137 |
Päivi Jouste | Ahlaisten Ankkurit | 136 |
Päivi Kiviperä | Raision KilliNallit | 136 |
Eero Kivistö | Mellilän Menninkäiset | 135 |
Marjo-Riitta Kivistö | Mellilän Menninkäiset | 128 |
Matti Koivisto | Yläneen Korpijunkkarit | 134 |
Tanja Kuoppala | Ruskon Maunun Partio | 135 |
Kati Lehtiö | Liedon Eränkävijät | 135 |
Anne Liimatainen | Leirisiskot | 136 |
Liisa Lundell | Rantakaarinat | 139 |
Taija Matilainen | Rantakaarinat | 138 |
Sanna-Mari Nenonen | Euran Peurat | 137 |
Minna Opas | Kaarinan Sädetytöt | 94 |
Kalle Parvinen | Turun Mikaelin Siniset | 134 |
Jenny Ranta | Pyhärannan Korpiankkurit | 136 |
Ville Sahlström | Kupittaan Henrikinpojat | 136 |
Hanna-Leena Savinainen | Ahlaisten Ankkurit | 137 |
Meri Suomi | Perttelin Piketit | 127 |
Salli Suominen | RajakivenKiertäjät | 135 |
Hanna Uotila | Mietoisten Kolopuutintit | 137 |
Mika Ventelä | Säkylän Partio | 132 |
Ko-Gi-kurssin suorittaneet 2020
Katja Auvinen | Turun Tähti-Tytöt |
Heidi Hietanen | Kaarinan Korpiklaani |
Kirsi Honkasalo | Nuotiotytöt |
Meri Jalonen | Alastaron Jyväset |
Taru Kaisla | Jokilaakson Ravut |
Janita Kylänpää | Kuusenkävyt |
Hanna Lammela | Auran Eräkurjet |
Vilhelmiina Lehti | Louhen-Tytöt |
Samppa Mattila | Puhurin Pojat |
Minna Pilpola | Liedon Eränkävijät |
Kaisa Pyöräniemi | Nuotiotytöt |
Jenni Suomela | Vehmaan Lustaset |
Riikka Söderström | Uudenkaupungin Merihait |
Minna Toveri | Porin Tertut |
Tero Valtonen | Jokikylän Pojat |