byrokraatit, osoitepaljastimen käyttäjät, staff, steward, häivyttäjät (suppressors), swn_admin, ylläpitäjät
2 026
muokkausta
p (kh, w) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 286: | Rivi 286: | ||
|- | |- | ||
|140 || [[Seppo Lahtinen]] || Sepa || [[Turun Metsänkävijät]] || [[Lounais-Suomen Partiopiiri]] || [[7. toukokuuta|07.05.]][[2017]] || Turun partioparaati | |140 || [[Seppo Lahtinen]] || Sepa || [[Turun Metsänkävijät]] || [[Lounais-Suomen Partiopiiri]] || [[7. toukokuuta|07.05.]][[2017]] || Turun partioparaati | ||
|- | |||
|141 || || || || || || | |||
|- | |||
|142 || || || || || || | |||
|- | |||
|143 || [[Mika Gröger]] || Nappula || || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] || [[24. syyskuuta|24.09.]][[2017]] || J-SP 10 vuotta-juhla | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
muokkausta