Ero sivun ”Luettelo Ko-Gi-kursseista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
(Lisäys: vuoden 2017 KoGit) |
||
Rivi 233: | Rivi 233: | ||
|- | |- | ||
| 120 || [[2016]] || [[Wiki "Mummi" Wikström ]]||[[Evo]] || | | 120 || [[2016]] || [[Wiki "Mummi" Wikström ]]||[[Evo]] || | ||
|- | |||
| 122 || [[2017]] || [[Jukka Tulivuori ]]||[[Evo]] || Kaksikielinen || | |||
|- | |||
| 123 || [[2017]] || [[Teemu "Eetu" Kujala ]]||[[Evo]] || | |||
|- | |||
| 124 || [[2017]] || [[Niina "Ninni" Johansson ]]||[[Lappi]] || || Vaeltava | |||
|- | |||
| 125 || [[2017]] || [[Lasse Roiha ]]||[[Evo]] || projektit || | |||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] | ||
[[Luokka:Gilwell]] | [[Luokka:Gilwell]] |