Ero sivun ”Luettelo Ko-Gi-kursseista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
(Lisätty seuraava kierros) |
||
Rivi 258: | Rivi 258: | ||
| 128 || [[2018]] || [[Anne Toukonen|Anne "Herkku" Toukonen]]||[[Evo]] || || | | 128 || [[2018]] || [[Anne Toukonen|Anne "Herkku" Toukonen]]||[[Evo]] || || | ||
|- | |- | ||
| 129 || [[2020]] || | | 129 || [[2019]]-[[2020]] || Ruotsinkielinen yhdessä Scouternan kanssa | ||
|- | |- | ||
| 130 || [[2018]]-[[2019]] || [[Janne Roslöf]]||[[Lappi]] || || | | 130 || [[2018]]-[[2019]] || [[Janne Roslöf]]||[[Lappi]] || || | ||
|- | |||
| 131 || [[2019]] || [[Teemu ”Eetu” Kujala]]||[[]] || Pääsiäinen || | |||
|- | |||
| 132 || [[2019]] || [[ Hanna “Maire” Svensson]]||[[Evo]] ||Pitkä leiri || | |||
|- | |||
| 133 || [[2019]] || [[Minna Karhunen]]||[[Evo]] || Lyhyt leiri || | |||
|- | |||
| 134 || [[2019]] || [[Valtteri Karhu]]||[[]] || || | |||
|- | |||
| 135 || [[2019]]-[[2020]] || [[Pasi Mikkonen]] [[Anne "Herkku" Toukonen]] ||[[Lappi]] || || | |||
|} | |} | ||
Versio 30. lokakuuta 2018 kello 10.53