Ero sivun ”Luettelo Suomen Partiolaisten kultaisen ansioristin saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
(39 Ama, tieto löydetty HC partiolaisista / luovuttaja SP vpj Stefan Stjärnstedt) |
||
Rivi 80: | Rivi 80: | ||
|- | |- | ||
| 38 || [[Jukka "Jude" Ahonen]] || [[Helsingin Metsänkävijät]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[17. elokuuta|17.7.]][[2022]] || Kajo 2022, Evo | | 38 || [[Jukka "Jude" Ahonen]] || [[Helsingin Metsänkävijät]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[17. elokuuta|17.7.]][[2022]] || Kajo 2022, Evo | ||
|- | |||
| 39 || [[Henric "Ama" Schmidt]] || [[St. Simons Sjöfararna]] || [[Finlands Svenska Scouter]] || [[26. lokakuuta|26.10.]][[2022]] || Paraisten kirkko | |||
|} | |} | ||
Versio 4. marraskuuta 2022 kello 01.47
Suomen Partiolaisten kultaisen ansioristin saaneet. N:roa 1 ei ole tehty eikä jaettu.