Ero sivun ”Luettelo lippukuntien kotisivuista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (→S: wp) |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 505: | Rivi 505: | ||
|[[Pielisen Partiolaiset]] || http://www.lpk.partio.fi/p-kp/pipa/ || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | |[[Pielisen Partiolaiset]] || http://www.lpk.partio.fi/p-kp/pipa/ || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | ||
|- | |- | ||
|[[Piikkiön Tammipartio]] || www.tammipartio.fi/ | |[[Piikkiön Tammipartio]] || http://www.tammipartio.fi/ || [[Varsinais-Suomen Partiopiiri]] | ||
|- | |||
|[[Pirjetan Partio]] || http://www.pirjetanpartio.fi/ || [[Hämeen Partiopiiri]] | |||
|- | |- | ||
|[[Pirkkalan Sotkapojat]] || http://www.lpk.partio.fi/hp/piso/ || [[Hämeen Partiolaiset]] | |[[Pirkkalan Sotkapojat]] || http://www.lpk.partio.fi/hp/piso/ || [[Hämeen Partiolaiset]] | ||
Rivi 596: | Rivi 598: | ||
|[[Salon Leiriveikot]] || http://www.leiriveikot.com || [[Varsinais-Suomen Partiopiiri]] | |[[Salon Leiriveikot]] || http://www.leiriveikot.com || [[Varsinais-Suomen Partiopiiri]] | ||
|- | |- | ||
|[[Santamäen Palokärjet]] || | |[[Santamäen Palokärjet]] || https://sites.google.com/site/palokarjet/ || [[Hämeen Partiopiiri]] | ||
|- | |- | ||
|[[Sata-Hämeen Vasamat]] || http://www.lpk.partio.fi/hp/sava/ || [[Hämeen Partiolaiset]] | |[[Sata-Hämeen Vasamat]] || http://www.lpk.partio.fi/hp/sava/ || [[Hämeen Partiolaiset]] | ||
Rivi 674: | Rivi 676: | ||
|- | |- | ||
|[[Teepakki]] || http://teepakki.tky.fi/ || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | |[[Teepakki]] || http://teepakki.tky.fi/ || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | ||
|- | |||
|[[Tervaksentekijät]] || http://terte.partio.net/ || [[Hämeen Partiopiiri]] | |||
|- | |- | ||
|[[Tempelscouterna]] || http://www.lpk.partio.fi/fissc/tesco/ || [[Finlands Svenska Scouter]] | |[[Tempelscouterna]] || http://www.lpk.partio.fi/fissc/tesco/ || [[Finlands Svenska Scouter]] |
Versio 10. kesäkuuta 2014 kello 11.07
Siirry kirjaimeen → A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö
A
E
F
Flickscoutkåren Åbo Vildar | http://www.fissc.fi/abovildar/ | Finlands Svenska Scouter |
Forssan Tornitulet ja Tornihaukat | http://www.lpk.partio.fi/hp/foto/ | Hämeen Partiolaiset |
G
Grankulla Scoutkår | http://www.fissc.fi/grankulla/ | Finlands Svenska Scouter |
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
Y
Ylöjärven Otava | http://www.ylojarvenotava.net/ | Hämeen Partiolaiset |
Ylöjärven Viittaveljet | http://www.ylvi.fi/ | Hämeen Partiolaiset |
Ä
Äänekosken Versot | http://www.lpk.partio.fi/k-sp/ave/ | Järvi-Suomen Partiolaiset |