Ero sivun ”Luettelo partiopiirien piirinjohtajista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(siitäpä sitten) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
! width="8%" | Uudenmaan Partiopiiri ry | ! width="8%" | Uudenmaan Partiopiiri ry | ||
|- | |- | ||
| | | 2000 || || || || || || || - || - || || || Lauri Untamo | ||
|- | |- | ||
| | | 2001 || || || || || || || - || - || || || Pauli Saloranta | ||
|- | |- | ||
| 2002 || || || || || || || - || - || || || Pauli Saloranta | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | 2003 || || || || || || || - || - || || || Pauli Saloranta | ||
|- | |- | ||
| | | 2004 || || || || || || || - || - || || || Pauli Saloranta | ||
|- | |- | ||
| | | 2005 || || || || || || || - || - || || || Jukka Koskenkanto | ||
|- | |- | ||
| | | 2006 || || || || || || || - || - || || || Satu Tammilehto | ||
|- | |- | ||
| | | 2007 || || || || || || || - ||[[Petteri Juusola]], [[Pohjan Veikot]] || || || Satu Tammilehto | ||
|- | |||
| 2008 || || || || || || || Maria Lahtinen ||[[Petteri Juusola]], [[Pohjan Veikot]] || || || Satu Tammilehto | |||
|- | |||
| 2009 || || || || || || || Aleksi Heikkilä || Leena Kivikangas, [[Het-Partio]]<br>(1.1.-21.3. va [[Petteri Juusola]], [[Pohjan Veikot]]) || || || Satu Tammilehto | |||
|- | |||
| 2010 || || || || || || || Aleksi Heikkilä || Leena Kivikangas, [[Het-Partio]]<br>(1.1.-21.3. va [[Petteri Juusola]], [[Pohjan Veikot]]) || || || Ossi Ikonen | |||
|- | |||
| 2011 || || || || || || || Aleksi Heikkilä || Laura Ritola, [[Pohjolan Pirteät]] || || || Ossi Ikonen | |||
|- | |||
| 2012 || || || || || || || Aleksi Heikkilä ||Laura Ritola, [[Pohjolan Pirteät]] || || || Ossi Ikonen | |||
|- | |||
| 2013 || || || || || || || Mari Kousa ||Heli Nygård, [[Viessojat]] || || || Antti Koistinen | |||
|- | |||
| 2014 || || || || || || || Mari Kousa ||Heli Nygård, [[Viessojat]] || || || Antti Koistinen | |||
|} | |} |
Versio 17. marraskuuta 2012 kello 10.17
Etelä-Karjalan Partiolaiset ry | Finlands Svenska Scouter rf | Hämeen Partiopiiri ry | Järvi-Suomen Partiolaiset ry | Kymenlaakson Partiopiiri ry | Lapin Partiolaiset ry | Lounais-Suomen Partiopiiri ry | Pohjanmaan Partiolaiset ry | Pohjois-Savon Partiolaiset ry | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset ry | Uudenmaan Partiopiiri ry | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2000 | - | - | Lauri Untamo | ||||||||
2001 | - | - | Pauli Saloranta | ||||||||
2002 | - | - | Pauli Saloranta | ||||||||
2003 | - | - | Pauli Saloranta | ||||||||
2004 | - | - | Pauli Saloranta | ||||||||
2005 | - | - | Jukka Koskenkanto | ||||||||
2006 | - | - | Satu Tammilehto | ||||||||
2007 | - | Petteri Juusola, Pohjan Veikot | Satu Tammilehto | ||||||||
2008 | Maria Lahtinen | Petteri Juusola, Pohjan Veikot | Satu Tammilehto | ||||||||
2009 | Aleksi Heikkilä | Leena Kivikangas, Het-Partio (1.1.-21.3. va Petteri Juusola, Pohjan Veikot) |
Satu Tammilehto | ||||||||
2010 | Aleksi Heikkilä | Leena Kivikangas, Het-Partio (1.1.-21.3. va Petteri Juusola, Pohjan Veikot) |
Ossi Ikonen | ||||||||
2011 | Aleksi Heikkilä | Laura Ritola, Pohjolan Pirteät | Ossi Ikonen | ||||||||
2012 | Aleksi Heikkilä | Laura Ritola, Pohjolan Pirteät | Ossi Ikonen | ||||||||
2013 | Mari Kousa | Heli Nygård, Viessojat | Antti Koistinen | ||||||||
2014 | Mari Kousa | Heli Nygård, Viessojat | Antti Koistinen |