1 006
muokkausta
(täydennystä 2018–2020) |
|||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
Taulukkoon on merkitty [[Suomen Partiolaiset|SP:n]] [[partiopiiri]]en johtajat ja [[FiSSc]]:n scoutchefit. | Taulukkoon on merkitty [[Suomen Partiolaiset|SP:n]] [[partiopiiri]]en johtajat ja [[FiSSc]]:n scoutchefit. | ||
==2007–== | |||
Vuosina [[2007]]–[[2009]] piirien lukumäärässä tapahtui suuria muutoksia. Väripohjalla on merkitty piirinjohtajien kaksivuotiskaudet. Hämeen Partiopiiri ry:n johtajat vaihtuvat eri tahdissa kuin muiden piirien, mikä aiheuttaa rivien hieman poikkeavan värityksen. | |||
Vuosina [[2007]]–[[2009]] piirien lukumäärässä tapahtui suuria muutoksia. Väripohjalla on merkitty piirinjohtajien kaksivuotiskaudet. Hämeen Partiopiiri ry:n johtajat vaihtuvat eri tahdissa kuin muiden piirien, | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Rivi 164: | Rivi 163: | ||
|- | |- | ||
| 2018 | | 2018 | ||
| style="background: lightgrey" | | | style="background: lightgrey" | Antti Pirinen, [[Lappeenrannan Walliveljet]] | ||
| style="background: lightgrey" | Malin Lindholm | | style="background: lightgrey" | Malin Lindholm | ||
| style="background: lightgrey" | | | style="background: lightgrey" | Tytti Lindroos, [[Lahden Katajaiset]] | ||
| style="background: lightgrey" | Antti Matikainen | | style="background: lightgrey" | Antti Matikainen | ||
| style="background: lightgrey" | Emilia Mänttäri | | style="background: lightgrey" | Emilia Mänttäri | ||
Rivi 175: | Rivi 174: | ||
| style="background: lightgrey" | Siiri Kihlström | | style="background: lightgrey" | Siiri Kihlström | ||
| style="background: lightgrey" | Jussi Leinonen | | style="background: lightgrey" | Jussi Leinonen | ||
|- | |||
| 2019 | |||
| Antti Pirinen | |||
| Victor Spiby | |||
| style="background: lightgrey" | Tytti Lindroos | |||
| Antti Matikainen | |||
| Elina Toimela, [[Kouvolan Tyttöpartio]] | |||
| Sanna Koponen, [[Napapiirin Tytöt]] | |||
| Stefan Stjärnstedt | |||
| Saija Kivelä | |||
| ? | |||
| Pinja Lehtinen, [[Vartiovuoren Tytöt]] | |||
| Jussi Leinonen | |||
|- | |||
| 2020 | |||
| Heini Jokinen, [[Korven Vaeltajat]] | |||
| Victor Spiby | |||
| Anni Ylinen, [[Härmälän Ilvestytöt]] ja [[Mäntänvuoren Partiolaiset]] | |||
| Antti Matikainen | |||
| Elina Toimela | |||
| Sanna Koponen | |||
| Stefan Stjärnstedt | |||
| Saija Kivelä | |||
| ? | |||
| Pinja Lehtinen | |||
| Jussi Leinonen | |||
|} | |} | ||
muokkausta