6 220
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(jatkoa) |
||
(Yhtä välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä) | |||
Rivi 6: | Rivi 6: | ||
| 2 || 1931 || [[Alfons Åkerman]] || Espoo, Bodomin kartanon mailla | | 2 || 1931 || [[Alfons Åkerman]] || Espoo, Bodomin kartanon mailla | ||
|- | |- | ||
| 3 || 1932 || [[Alfons Åkerman]] || Mikkeli, Juurisalmi | |||
|- | |- | ||
| 4 || 1933 || || Rauma | |||
|- | |||
| 5 || 1933 || || Siuntio | |||
|- | |||
| 9 || 1939 || || Suistamo, Nujakkalinna | |||
|- | |||
| 10 || 1943-44 || || Kirjekurssi rintamalla (120 osanottajaa) | |||
|- | |||
| 11 || 1945 || || Keuruu | |||
|- | |||
| 12 || 1946 || || Keuruu (ruotsinkielinen) | |||
|- | |||
| 13, 14 || 1947 || || Sulkava, Partio-opisto | |||
|- | |||
| 15,16,17 || 1949 || || Sulkava, Partio-opisto (yksi näistä ensimmäinen talvi-Gilwell maailmassa) | |||
|} | |} | ||
[[Luokka: Luettelot]] | [[Luokka: Luettelot]] | ||
[[Luokka: Gilwell]] | [[Luokka: Gilwell]] |