228
muokkausta
Hai (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 654: | Rivi 654: | ||
|323 || Aija Koskinen|| 2009 || Mellan Kiipijät | |323 || Aija Koskinen|| 2009 || Mellan Kiipijät | ||
|- | |- | ||
|324 || Matti Niemelä|| 2009 || Tyrnävän Mustavarikset | |324 || Matti "Eppo" Niemelä|| 2009 || Tyrnävän Mustavarikset | ||
|- | |- | ||
|325 || Tero Kuorikoski|| 2009 || Harjun Veikot | |325 || Tero Kuorikoski|| 2009 || Harjun Veikot | ||
Rivi 661: | Rivi 661: | ||
|- | |- | ||
|327 || Ville Larkkonen|| 2009 || [[Jyväskylän Versot]] | |327 || Ville Larkkonen|| 2009 || [[Jyväskylän Versot]] | ||
|- | |||
|328 || Stella Thompson || 2009 || Katajanokan Karhunkaatajat | |||
|- | |||
|329 || Sofia Silvo || 2009 || Katajanokan Karhunkaatajat | |||
|- | |||
|330 || Laura Vainio || 2009 || Jokioisten Korvenkävijät | |||
|- | |||
|331 || Esko Sipola || 2010 || Merituuli | |||
|- | |||
|332 || Mikko Sipola || 2010 || Merituuli | |||
|- | |||
|333 || Juho Miilukangas || 2010 || Merituuli | |||
|- | |||
|334 || Pauliina "Paukku" Tuomi || 2010 || Merituuli | |||
|- | |||
|335 || Janne Törmälä || 2010 || Merituuli | |||
|- | |||
|336 || Elina Sirainen || 2010 || Keravan Korvenpojat | |||
|- | |||
|337 || Henrik Vuornos || 2010 || Pitkäjärven Vaeltajat | |||
|- | |||
|338 || Roope Heinonen || 2010 || Kilon Kipinät | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] |
muokkausta