Ero sivun ”Luettelo suurleireistä” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(→Finnjamboreet: Kilke leiriläisten määrä) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
|[[Kilke]] ||28.7.-5.8.2010 ||Evo ||noin 10 000 ||[[Käyttäjä:Jeolehto|Juha Lehto]] | |[[Kilke]] ||28.7.-5.8.2010 ||Evo ||noin 10 000 ||[[Käyttäjä:Jeolehto|Juha Lehto]] | ||
|- | |||
| ||heinä-elokuu 2016 ||tod. näk. Evo ||yli 15 000 ||[[Käyttäjä:htllaine|Heikki Otsolampi]] ja Jaakko 'Piitu' Piitulainen | |||
|} | |} | ||