byrokraatit, osoitepaljastimen käyttäjät, staff, steward, häivyttäjät (suppressors), swn_admin, ylläpitäjät
2 026
muokkausta
p (maamallineitten vaihtaminen) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 56: | Rivi 56: | ||
|- | |- | ||
| || [[23. maailmanjamboree|23.]] || {{Japani}} || [[2015]] || "Wa" || | | || [[23. maailmanjamboree|23.]] || {{Japani}} || [[2015]] || "Wa" || | ||
|- | |||
| || [[24. maailmanjamboree|24.]] || {{Yhdysvallat}} [[2019]] || || | |||
|} | |} | ||
muokkausta