92
muokkausta
Rivi 37: | Rivi 37: | ||
| bgcolor="white" colspan="2" | G | | bgcolor="white" colspan="2" | G | ||
| bgcolor="gray" colspan="2" | O | | bgcolor="gray" colspan="2" | O | ||
|- | |||
| bgcolor="white" | H | |||
| bgcolor="gray" | V | |||
| bgcolor="white" | F | |||
| bgcolor="gray" | | |||
| bgcolor="white" | L | |||
| bgcolor="gray" | Ä | |||
| bgcolor="white" | P | |||
| bgcolor="gray" | J | |||
| bgcolor="white" | B | |||
| bgcolor="gray" | X | |||
| bgcolor="white" | Z | |||
| bgcolor="gray" | Q | |||
| bgcolor="white" | | |||
| bgcolor="gray" | | |||
| bgcolor="white" | | |||
| bgcolor="gray" | | |||
|} | |} | ||
muokkausta