Ero sivun ”Pääkaupunkiseudun Partiolaiset/Luettelo Ko-Gi-suorituksista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
|- | |- | ||
| Tanja Malo || [[Käpytytöt]] || Aikuisryhmän perustaminen lippukunnassa | | Tanja Malo || [[Käpytytöt]] || Aikuisryhmän perustaminen lippukunnassa | ||
|} | |||
==Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna [[2014]]== | |||
{| | |||
| Minna Martikainen || [[Kontutytöt]] | |||
|- | |||
| Hanna Nevalainen || [[Viestitytöt]] | |||
|- | |||
| Janne Peltola || [[Toimen Pojat]] | |||
|- | |||
| Pirjo Rintamäki || [[Espoon Metsänkävijät]] | |||
|- | |||
| Veli-Pekka Peltola || [[Niipperin Nuolihaukat]] | |||
|- | |||
| Pauliina Kiilava || [[Rekolan Metsäsiskot]] | |||
|- | |||
| Elina Heinonen || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| Linda Manner || [[Helsingin Kalevan Pojat ja Tytöt]] | |||
|- | |||
| Päivi Ormio || [[Koudat]] | |||
|- | |||
| Martta Lampinen || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| Emilia Knaapi || [[Hakasiskot]] | |||
|- | |||
| Jonni Ahonen || [[Saharan Sissit]] | |||
|- | |||
| Leo Jäppinen || [[Korven Koukkaajat]] | |||
|} | |} | ||
[[Luokka:Gilwell]] | [[Luokka:Gilwell]] | ||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] |
Versio 15. kesäkuuta 2022 kello 00.29
Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2015
Salla Grönlund | Maahiset | Sudenpentu-seikkailija- ja seikkailija-tarpoja-siirtymien kehittäminen |
Mikko Kytö | Lounapartio | Suurtapahtuman kaupunkiohjelman luominen tarpojille, samoajille ja vaeltajille |
Kristiina Lagerroos | Mustat Veljet | Helmi 2015 -leirin johdon ohjaaminen ja ohjaamiskulttuurin jalkauttamisen kehittäminen |
Mikko Leppänen | Kulosaaren Meripartio | Laadukasta ja merellistä samoajatoimintaa Kulosaaren meripartiossa |
Sonja Eloranta | Kontutytöt | Uuden partio-ohjelman perehdyttäminen Kontutytöille (kasvatustavoitteet ja menetelmä) |
Ville Miettinen | Saaren Kiertäjät | Pääkaupunkiseudun Partiolaisten viestintäryhmän toiminnan kehitys ja johtaminen |
Anna-Riikka Kuusisto | Helsingin Erä-Majavat | Meripartiotoiminnan kehittäminen Helsingin Erä-Majavissa |
Jyrki Kangasmäki | Lounapartio | Lippukunnan kalustohuollon, -hallinnan ja -osaamisen kehittäminen |
Tanja Malo | Käpytytöt | Aikuisryhmän perustaminen lippukunnassa |
Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2014
Minna Martikainen | Kontutytöt |
Hanna Nevalainen | Viestitytöt |
Janne Peltola | Toimen Pojat |
Pirjo Rintamäki | Espoon Metsänkävijät |
Veli-Pekka Peltola | Niipperin Nuolihaukat |
Pauliina Kiilava | Rekolan Metsäsiskot |
Elina Heinonen | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Linda Manner | Helsingin Kalevan Pojat ja Tytöt |
Päivi Ormio | Koudat |
Martta Lampinen | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Emilia Knaapi | Hakasiskot |
Jonni Ahonen | Saharan Sissit |
Leo Jäppinen | Korven Koukkaajat |