Ero sivun ”Pääkaupunkiseudun Partiolaiset/Luettelo Ko-Gi-suorituksista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 47: | Rivi 47: | ||
|- | |- | ||
| Leo Jäppinen || [[Korven Koukkaajat]] | | Leo Jäppinen || [[Korven Koukkaajat]] | ||
|} | |||
==Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2013== | |||
{| | |||
| Olli-Pekka Aimola || [[Helsingin Metsänkävijät]] | |||
|- | |||
| Johanna Airola || [[Hespartto]] | |||
|- | |||
| Anna Haavikko || [[Helsingin Hakatytöt]] | |||
|- | |||
| Mirka Juntunen || [[Kelotytöt]] | |||
|- | |||
| Pirkko Lares || [[Kulman Kiertäjät]] | |||
|- | |||
| Tommi Luostarinen || [[Lounapartio]] | |||
|- | |||
| Susanne Nylund || [[Pitkäjärven Vaeltajat]] | |||
|- | |||
| Pauliina Pietilä || [[Maahiset]] | |||
|- | |||
| Riikka Rahtola || [[Aviapartio]] | |||
|- | |||
| Laura Saarikoski || [[Helsingin Kotkat]] | |||
|- | |||
| Essi Tarvonen || [[NMKY:n Rastipartio]] | |||
|- | |||
| Teemu Virtanen || [[Lauttapartio]] | |||
|} | |} | ||
[[Luokka:Gilwell]] | [[Luokka:Gilwell]] | ||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] |
Versio 15. kesäkuuta 2022 kello 00.47
Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2015
Salla Grönlund | Maahiset | Sudenpentu-seikkailija- ja seikkailija-tarpoja-siirtymien kehittäminen |
Mikko Kytö | Lounapartio | Suurtapahtuman kaupunkiohjelman luominen tarpojille, samoajille ja vaeltajille |
Kristiina Lagerroos | Mustat Veljet | Helmi 2015 -leirin johdon ohjaaminen ja ohjaamiskulttuurin jalkauttamisen kehittäminen |
Mikko Leppänen | Kulosaaren Meripartio | Laadukasta ja merellistä samoajatoimintaa Kulosaaren meripartiossa |
Sonja Eloranta | Kontutytöt | Uuden partio-ohjelman perehdyttäminen Kontutytöille (kasvatustavoitteet ja menetelmä) |
Ville Miettinen | Saaren Kiertäjät | Pääkaupunkiseudun Partiolaisten viestintäryhmän toiminnan kehitys ja johtaminen |
Anna-Riikka Kuusisto | Helsingin Erä-Majavat | Meripartiotoiminnan kehittäminen Helsingin Erä-Majavissa |
Jyrki Kangasmäki | Lounapartio | Lippukunnan kalustohuollon, -hallinnan ja -osaamisen kehittäminen |
Tanja Malo | Käpytytöt | Aikuisryhmän perustaminen lippukunnassa |
Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2014
Minna Martikainen | Kontutytöt |
Hanna Nevalainen | Viestitytöt |
Janne Peltola | Toimen Pojat |
Pirjo Rintamäki | Espoon Metsänkävijät |
Veli-Pekka Peltola | Niipperin Nuolihaukat |
Pauliina Kiilava | Rekolan Metsäsiskot |
Elina Heinonen | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Linda Manner | Helsingin Kalevan Pojat ja Tytöt |
Päivi Ormio | Koudat |
Martta Lampinen | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Emilia Knaapi | Hakasiskot |
Jonni Ahonen | Saharan Sissit |
Leo Jäppinen | Korven Koukkaajat |
Kolmiapila-Gilwell-suoritukset vuonna 2013
Olli-Pekka Aimola | Helsingin Metsänkävijät |
Johanna Airola | Hespartto |
Anna Haavikko | Helsingin Hakatytöt |
Mirka Juntunen | Kelotytöt |
Pirkko Lares | Kulman Kiertäjät |
Tommi Luostarinen | Lounapartio |
Susanne Nylund | Pitkäjärven Vaeltajat |
Pauliina Pietilä | Maahiset |
Riikka Rahtola | Aviapartio |
Laura Saarikoski | Helsingin Kotkat |
Essi Tarvonen | NMKY:n Rastipartio |
Teemu Virtanen | Lauttapartio |