Ero sivun ”Pääkaupunkiseudun Partiolaiset/Luettelo Pyhän Yrjön soljen saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 72: | Rivi 72: | ||
* Anni Harinen, [[Kilon Kipinät]] | * Anni Harinen, [[Kilon Kipinät]] | ||
* Pekka Pehkonen, [[Ilvesveikot]] | * Pekka Pehkonen, [[Ilvesveikot]] | ||
==2010== | |||
Satu Heinonen, [[Mankkaan Eräsudet]] | |||
Laura Höykinpuro, [[Mastonvartijat]] | |||
Tommi Linho, [[Espoon Metsänkävijät]] | |||
Leena Nurmi, [[Kaskipartio]] | |||
Linda Nyman, [[Vaaran Vaeltajat]] | |||
Anni Piekkala, [[Kulosaaren Meripartio]] | |||
Marianne Saviaho, [[Haagan Sirkut]] | |||
Meri Tanner, [[Vaaran Vaeltajat]] | |||
Mirka Tukiainen, [[Kauka-Kuutit]] | |||
Minna Vääräniemi, [[Mankkaan Eräsudet]] | |||
[[Luokka:Ansiomerkit]] | [[Luokka:Ansiomerkit]] | ||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] |
Versio 15. kesäkuuta 2022 kello 02.49
Luettelo Pyhän Yrjön soljen saaneista Pääkaupunkiseudun Partiolaisissa
2020
- Jerry Aunula, Olarinmäen Samoojat
- Hannes Haajanen, Kuksat
- Essi Hänninen, Olarin Eräkotkat
- Kuisma Kasteenpohja, Kaskipartio
- Jenni Lappi, Vaaran Vaeltajat
- Sara Mikkonen, Vuorenhaltiat
- Mathilda Packalen, Vaaran Vaeltajat
- Iida Rantanen, Karhunvartijat
- Oona Rantanen, Karhunvartijat
- Joonatan Seppänen, Olarinmäen Samoojat
- Camilla von Hertzen, Lauttasaaren Luotsitytöt
2019
- Rasmus Helaniemi, Ilvesveikot
- Erkko Ihalainen, Töölön Nuotioveikot
- Jenna Juuti, Karhunvartijat
- Topias Kähkönen, Vartiovuoren Pojat
- Albert Raulus, Kaskipartio
- Wille Westerlund, Viikin Vesikot
2018
- Touko Aroheikki, Haagan Eräveikot
- Arttu Arponen, Lounapartio
- Emmi-Elina Heikura, Kaskipartio
- Mariel Helovirta, Hespartto
- Sampo Lumme, Viikin Vesikot
- Ilari Rauhala, Haagan Eräveikot
- Susanna Tiainen Kartanopartio
- Matias Vile, Haagan Eräveikot
2017
- Katariina Korolainen, Hespartto
- Henna Simonen, Karhunvartijat
- Inka Tiainen, Koudat
2016
- Carla Aarnio, Hespartto
- Severi Anttila, Olarinmäen Samoojat
- Salla Heiskanen, Hespartto
- Lotta Konttas, Haukkavuoren Haltiat
- Netta Koskinen, Koudat
- Liisa Kouki, Kuksat
- Antti Leväniemi, Sipoonkorven Haltiat
- Mikko Leväniemi, Sipoonkorven Haltiat
- Joel Mantela, Kaskipartio
2015
- Henrik Aalto, Karhu-Veikot
- Antti Alho, Niipperin Nuolihaukat
- Anna Kunnas, Käpytytöt
- Aaro Kuoppala, Karhu-Veikot
2014
- Ville Hautala, Ilvesveikot
- Juho Tirkkonen, Tapiolan Metsänkävijät
2013
- Teemu Järvinen, Rekolan Metsäveikot
- Olli Lindholm, Karhu-Veikot
- Tiia Merenheimo, Haukkavuoren Haltiat
- Olli Raitio, Töölön Siniset
- Maria Vanonen, Helsingin Hakatytöt
2012
- Salla Grönlund, Maahiset
- Henna Lehtikuja, Niipperin Nuolihaukat
- Alex Virtanen, Mankkaan Eräsudet
2011
- Anni Harinen, Kilon Kipinät
- Pekka Pehkonen, Ilvesveikot
2010
Satu Heinonen, Mankkaan Eräsudet Laura Höykinpuro, Mastonvartijat Tommi Linho, Espoon Metsänkävijät Leena Nurmi, Kaskipartio Linda Nyman, Vaaran Vaeltajat Anni Piekkala, Kulosaaren Meripartio Marianne Saviaho, Haagan Sirkut Meri Tanner, Vaaran Vaeltajat Mirka Tukiainen, Kauka-Kuutit Minna Vääräniemi, Mankkaan Eräsudet