Ero sivun ”Pääkaupunkiseudun Partiolaiset/Luettelo Pyhän Yrjön soljen saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (→2010) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 84: | Rivi 84: | ||
* Mirka Tukiainen, [[Kauka-Kuutit]] | * Mirka Tukiainen, [[Kauka-Kuutit]] | ||
* Minna Vääräniemi, [[Mankkaan Eräsudet]] | * Minna Vääräniemi, [[Mankkaan Eräsudet]] | ||
==2009== | |||
* Essi Henriksson, [[Haagan Sirkut]] | |||
* Sonja Hurmeranta, [[NMKY:n Rastipartio]] | |||
* Kira Järves, [[Olarinmäen Samoojat]] | |||
* Reetta Kinnunen, [[Viestitytöt]] | |||
* Tiina-Maaria Laihi, [[Karhunvartijat]] | |||
* Hanna Laine, [[Tuikku-Tytöt]] | |||
* Anni Lindqvist, [[Koudat]] | |||
* Silja Ropo, [[Vartiovuoren Tytöt]] | |||
* Jukka Soininen, [[Korven Koukkaajat]] | |||
[[Luokka:Ansiomerkit]] | [[Luokka:Ansiomerkit]] | ||
[[Luokka:Luettelot]] | [[Luokka:Luettelot]] |
Nykyinen versio 15. kesäkuuta 2022 kello 03.39
Luettelo Pyhän Yrjön soljen saaneista Pääkaupunkiseudun Partiolaisissa
2020
- Jerry Aunula, Olarinmäen Samoojat
- Hannes Haajanen, Kuksat
- Essi Hänninen, Olarin Eräkotkat
- Kuisma Kasteenpohja, Kaskipartio
- Jenni Lappi, Vaaran Vaeltajat
- Sara Mikkonen, Vuorenhaltiat
- Mathilda Packalen, Vaaran Vaeltajat
- Iida Rantanen, Karhunvartijat
- Oona Rantanen, Karhunvartijat
- Joonatan Seppänen, Olarinmäen Samoojat
- Camilla von Hertzen, Lauttasaaren Luotsitytöt
2019
- Rasmus Helaniemi, Ilvesveikot
- Erkko Ihalainen, Töölön Nuotioveikot
- Jenna Juuti, Karhunvartijat
- Topias Kähkönen, Vartiovuoren Pojat
- Albert Raulus, Kaskipartio
- Wille Westerlund, Viikin Vesikot
2018
- Touko Aroheikki, Haagan Eräveikot
- Arttu Arponen, Lounapartio
- Emmi-Elina Heikura, Kaskipartio
- Mariel Helovirta, Hespartto
- Sampo Lumme, Viikin Vesikot
- Ilari Rauhala, Haagan Eräveikot
- Susanna Tiainen Kartanopartio
- Matias Vile, Haagan Eräveikot
2017
- Katariina Korolainen, Hespartto
- Henna Simonen, Karhunvartijat
- Inka Tiainen, Koudat
2016
- Carla Aarnio, Hespartto
- Severi Anttila, Olarinmäen Samoojat
- Salla Heiskanen, Hespartto
- Lotta Konttas, Haukkavuoren Haltiat
- Netta Koskinen, Koudat
- Liisa Kouki, Kuksat
- Antti Leväniemi, Sipoonkorven Haltiat
- Mikko Leväniemi, Sipoonkorven Haltiat
- Joel Mantela, Kaskipartio
2015
- Henrik Aalto, Karhu-Veikot
- Antti Alho, Niipperin Nuolihaukat
- Anna Kunnas, Käpytytöt
- Aaro Kuoppala, Karhu-Veikot
2014
- Ville Hautala, Ilvesveikot
- Juho Tirkkonen, Tapiolan Metsänkävijät
2013
- Teemu Järvinen, Rekolan Metsäveikot
- Olli Lindholm, Karhu-Veikot
- Tiia Merenheimo, Haukkavuoren Haltiat
- Olli Raitio, Töölön Siniset
- Maria Vanonen, Helsingin Hakatytöt
2012
- Salla Grönlund, Maahiset
- Henna Lehtikuja, Niipperin Nuolihaukat
- Alex Virtanen, Mankkaan Eräsudet
2011
- Anni Harinen, Kilon Kipinät
- Pekka Pehkonen, Ilvesveikot
2010
- Satu Heinonen, Mankkaan Eräsudet
- Laura Höykinpuro, Mastonvartijat
- Tommi Linho, Espoon Metsänkävijät
- Leena Nurmi, Kaskipartio
- Linda Nyman, Vaaran Vaeltajat
- Anni Piekkala, Kulosaaren Meripartio
- Marianne Saviaho, Haagan Sirkut
- Meri Tanner, Vaaran Vaeltajat
- Mirka Tukiainen, Kauka-Kuutit
- Minna Vääräniemi, Mankkaan Eräsudet
2009
- Essi Henriksson, Haagan Sirkut
- Sonja Hurmeranta, NMKY:n Rastipartio
- Kira Järves, Olarinmäen Samoojat
- Reetta Kinnunen, Viestitytöt
- Tiina-Maaria Laihi, Karhunvartijat
- Hanna Laine, Tuikku-Tytöt
- Anni Lindqvist, Koudat
- Silja Ropo, Vartiovuoren Tytöt
- Jukka Soininen, Korven Koukkaajat