2 553
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 8: | Rivi 8: | ||
|- | |- | ||
| Jäsenmäärä: || X-Y hlöä | | Jäsenmäärä: || X-Y hlöä | ||
|- | |||
| Lippukuntia: || Z kpl | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | ||
|- | |- | ||
| Toiminta-alue: || | | Toiminta-alue: || kunnat, maakunta | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat |
muokkausta