Ero sivun ”PartioWiki:Malline” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
pEi muokkausyhteenvetoa |
p (lisäys) |
||
Rivi 72: | Rivi 72: | ||
|{{EPT:n lippukunnat}} | |{{EPT:n lippukunnat}} | ||
|Espoon partiotuen lippukunnat | |Espoon partiotuen lippukunnat | ||
|- | |||
|{{TP:n lippukunnat}} | |||
|Tampereen partiolaiset | |||
|- | |- | ||
|{{SVPR:n lippukunnat}} | |{{SVPR:n lippukunnat}} |
Versio 22. huhtikuuta 2006 kello 10.56
PartioWikissä käytetään mallineita esimerkiksi korjattavien tai lyhyiden artikkeleiden merkitsemiseen, jotta muut muokkaajat voisivat käydä katsomassa listan näistä korjattavista artikkeleista ja edelleen korjata niitä. Mallineita käytetään myös usein toistuvista asioista, kuten esim. piirien lippukuntien luetteloista.
Käytössä olevat tynkämallineet löydät sivulta PartioWiki:Malline/Tyngät. Lisäksi käytössä ovat seuraavat mallineet: