Ero sivun ”PartioWiki:Malline” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|<nowiki>{{Lapin Partiolaiset}}</nowiki> | |<nowiki>{{Lapin Partiolaiset}}</nowiki> | ||
|Lapin Partiolaiset | |Lapin Partiolaiset | ||
|- | |||
|{{Pohjanmaan Partiolaiset}} | |||
|<nowiki>{{Pohjanmaan Partiolaiset}}</nowiki> | |||
|Pohjanmaan Partiolaiset | |||
|- | |- | ||
|{{Pohjois-Karjalan Partiolaiset}} | |{{Pohjois-Karjalan Partiolaiset}} |
Versio 30. kesäkuuta 2013 kello 10.47
PartioWikissä käytetään mallineita esimerkiksi korjattavien tai lyhyiden artikkeleiden merkitsemiseen, niin että muut muokkaajat voisivat käydä katsomassa listan näistä korjattavista artikkeleista, ja edelleen korjata niitä. Mallineita käytetään myös usein toistuvista asioista, kuten esim. piirien lippukuntien luetteloista.
Käytössä olevat tynkämallineet löydät sivulta PartioWiki:Malline/Tyngät.
Kuviin liittyvät mallineet löydät sivulta PartioWiki:Malline/Kuvat.
Käyttäjiin liittyvät pestimallinteet löydät sivulta PartioWiki:Malline/Käyttäjä / Luokka:Käyttäjälaatikot.
Artikkelimallineet löytyvät sivulta Luokka:Artikkelimallineet.
Lisäksi käytössä ovat seuraavat mallineet: