31
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
pEi muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 10: | Rivi 10: | ||
|- | |- | ||
| Lyhenne: || PitVa | | Lyhenne: || PitVa | ||
|- | |||
| LPKJ: || Simo Pynnönen (2007- ) | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Alue |
muokkausta