6 223
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
(päivitys) |
||
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
| 2012 | | 2012 | ||
|- | |- | ||
| 2013 || colspan="2" | Heli Nygård || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] | | 2013 || colspan="2" | Heli Nygård || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola (myöh. Perttunen)]] | ||
|- | |- | ||
| 2014 || colspan="2" | Heli Nygård [[26. huhtikuuta|26.4.]][[2014]] asti, [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] [[26. huhtikuuta|26.4.]][[2014]] alkaen || Elina Viiperi, [[Kaustisen Kallionkoluajat]] | | 2014 || colspan="2" | Heli Nygård [[26. huhtikuuta|26.4.]][[2014]] asti, [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] [[26. huhtikuuta|26.4.]][[2014]] alkaen || Elina Viiperi, [[Kaustisen Kallionkoluajat]] | ||
Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|- | |- | ||
| 2018 | | 2018 | ||
|- | |- style="background: palegreen" | ||
| 2019 || rowspan="2" | Saija Kivelä, [[Samposet]] || rowspan="2" | Arttu Tanner, [[Oulun Metsänkävijät]] || rowspan="2" | | | 2019 || rowspan="2" | Saija Kivelä, [[Samposet]] || rowspan="2" | Arttu Tanner, [[Oulun Metsänkävijät]] || rowspan="2" | | ||
|- style="background: palegreen" | |- style="background: palegreen" | ||
| 2020 | | 2020 | ||
|- | |||
| 2021 || rowspan="2" | Taneli Salonen, [[Halkokariset]] || rowspan="2" | Toni Sallinen, [[Pateniemen Polunpolkijat]] || rowspan="2" | | |||
|- | |||
| 2022 | |||
|- style="background: palegreen" | |||
| 2023 || rowspan="2" | Taneli Salonen || rowspan="2" | Juulia Tavasti, [[Limingan Niittykärpät]] || rowspan="2" | | |||
|- style="background: palegreen" | |- style="background: palegreen" | ||
| 2024 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Luokka:Pohjanmaan Partiolaiset]] | [[Luokka:Pohjanmaan Partiolaiset]] |