Ero sivun ”Saraste” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
== Leiritoimikunta == | |||
{| | |||
|Heikki Laine ([[Mastonvartijat|MaVa]]) ||Leirinjohtaja | |||
|- | |||
|Anna Von Zansen ([[Vartiovuoren Tytöt|VarTy]]) ||Leirin varajohtaja | |||
|- | |||
|Tea Jormanainen ([[Koskenhaltiat|KoHa]]) ||Leirin varajohtaja | |||
|- | |||
|Jonni Ahonen ([[Saharan Sissit|SaSi]]) ||Ohjelmajohtaja | |||
|- | |||
|Essi Tarvonen ([[NMKY:n Rastipartio|RaPa]]) ||Ohjelmajohtaja | |||
|- | |||
|Liisamaija “Liisu” Kontola ([[Simpsiön Siskot |SiSi]]) ||Viestintäjohtaja | |||
|- | |||
|Matsku Salminen ([[Maahiset]]) ||Alaleirijohtaja | |||
|- | |||
|Veli-Pekka "Veltsu" Peltola ([[Niipperin Nuolihaukat|NiiNu]]) ||Huoltojohtaja | |||
|- | |||
|Timo Pääskynkivi ([[Karhunvartijat|KaVa]]) ||Turvallisuusjohtaja | |||
|- | |||
|Elina Katajamäki ([[Vantaan Metsänkävijät|VaMe]]) ||Talousjohtaja | |||
|- | |||
|Heidi Kokko ||Projektipäällikkö | |||
|} | |||
== Aiheesta muualla == | == Aiheesta muualla == |
Versio 4. tammikuuta 2012 kello 02.07
Saraste 2012 | |
---|---|
Piirileiri | |
30. heinäkuuta – 7. elokuuta 2012 | |
Perustiedot | |
Järjestäjämaa: | Suomi |
Leiripaikka: | Evo |
Järjestäjä: | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
Leirinjohtaja: | Heikki Laine |
Osallistujia: | ~4000 henkilöä |
Leirimerkki | |
Saraste 2012 on Pääkaupunkiseudun Partiolaisten piirileiri, joka järjestetään vuonna 2012 Evon leirialueella Hämeenlinnassa.
Leiritoimikunta
Heikki Laine (MaVa) | Leirinjohtaja |
Anna Von Zansen (VarTy) | Leirin varajohtaja |
Tea Jormanainen (KoHa) | Leirin varajohtaja |
Jonni Ahonen (SaSi) | Ohjelmajohtaja |
Essi Tarvonen (RaPa) | Ohjelmajohtaja |
Liisamaija “Liisu” Kontola (SiSi) | Viestintäjohtaja |
Matsku Salminen (Maahiset) | Alaleirijohtaja |
Veli-Pekka "Veltsu" Peltola (NiiNu) | Huoltojohtaja |
Timo Pääskynkivi (KaVa) | Turvallisuusjohtaja |
Elina Katajamäki (VaMe) | Talousjohtaja |
Heidi Kokko | Projektipäällikkö |
Aiheesta muualla
Sarasteen viralliset kotisivut
Tämä Pääkaupunkiseutuun liittyvä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikiä laajentamalla artikkelia.