Ero sivun ”Satakunnan Partiolaiset/luettelo kevätkilpailuista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 3: | Rivi 3: | ||
|- | |- | ||
| [[1993]] || Praku-93 || ? || ? || ? | | [[1993]] || Praku-93 || ? || ? || ? | ||
|- | |||
| [[1996]] || Paroonin Koitos || Parkano || 27.4. || [[Kipinäpartio ry]] | |||
|- | |- | ||
| [[1998]] || Klapi 98 || Kullaa || 25.4. || [[Ulvilan Eräpojat]], [[Ulvilan Erätytöt]] | | [[1998]] || Klapi 98 || Kullaa || 25.4. || [[Ulvilan Eräpojat]], [[Ulvilan Erätytöt]] | ||
Rivi 20: | Rivi 22: | ||
| [[2005]] || FLÖKÖ 2005 || Rauma || 23.4. || [[Tasalam Boja]] | | [[2005]] || FLÖKÖ 2005 || Rauma || 23.4. || [[Tasalam Boja]] | ||
|- | |- | ||
| [[2006]] || Paroonin Koitos II || Parkano || 22.4. || [[Kipinäpartio]] | | [[2006]] || Paroonin Koitos II || Parkano || 22.4. || [[Kipinäpartio ry]] | ||
|- | |- | ||
| [[2007]] || 100 || Eurajoki || 5.5. || [[Jokilaakson Ravut]], [[Kopardit]], [[Narvin Tytöt]] | | [[2007]] || 100 || Eurajoki || 5.5. || [[Jokilaakson Ravut]], [[Kopardit]], [[Narvin Tytöt]] |
Versio 8. tammikuuta 2008 kello 15.48
Vuosi | Nimi | Paikka | Päivämäärä | Järjestävä(t) lpk(t) |
1993 | Praku-93 | ? | ? | ? |
1996 | Paroonin Koitos | Parkano | 27.4. | Kipinäpartio ry |
1998 | Klapi 98 | Kullaa | 25.4. | Ulvilan Eräpojat, Ulvilan Erätytöt |
1999 | Hukkareissu | Honkajoki | 24.4. | ? |
2000 | Krookan Rääki V | Merikarvia | 29.4. | Ouran Partiolaiset |
2001 | Biispan Polku 2001 | Köyliö | 28.4. | Lallin Partio |
2002 | Klaffi | Eura | 20.4. | Euran Peurat |
2003 | Kurrestrofi | 26.4. | Noormarkku | Pääskyparvi |
2004 | Hiittenherkku | Harjavalta | 24.4. | Harjavallan Pirkat |
2005 | FLÖKÖ 2005 | Rauma | 23.4. | Tasalam Boja |
2006 | Paroonin Koitos II | Parkano | 22.4. | Kipinäpartio ry |
2007 | 100 | Eurajoki | 5.5. | Jokilaakson Ravut, Kopardit, Narvin Tytöt |