145
muokkausta
pEi muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 5: | Rivi 5: | ||
|- | |- | ||
| [[1984]] || Tiitiäisen Taival || Noormarkku ||15.5. || [[Pääskyparvi]] || Pentti Laakkonen | | [[1984]] || Tiitiäisen Taival || Noormarkku ||15.5. || [[Pääskyparvi]] || Pentti Laakkonen | ||
|- | |||
| [[1985]] || Taikanuolen jäljillä || Rauma || ? || ? || Arja Rinkamo | |||
|- | |- | ||
| [[1993]] || Hunaja-Puh || Eura ||15.5. || [[Euran Peurat]] || ? | | [[1993]] || Hunaja-Puh || Eura ||15.5. || [[Euran Peurat]] || ? |
muokkausta