Ero sivun ”Satakunnan Partiolaiset/luettelo syyskilpailuista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Ak: Uusi sivu: {| style="border: none;" | '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' |- | 2001 || Kalavale 2001 || Pori || 8.-9.9. || ? |- | 2002 ...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
| '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' | | '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' | ||
|- | |- | ||
| [[2001]] || Kalavale 2001 || Pori || 8.-9.9. || | | [[1997]] || PT-SIKA -97 || Rauma || 6.-7.9. || [[Myrskypojat]] | ||
|- | |||
| [[2001]] || Kalavale 2001 || Pori || 8.-9.9. || [[Väinän Vartijat]] | |||
|- | |- | ||
| [[2002]] || Pinkkeri 02 || Luvia || 7.-8.9. || [[Luvian Loukke]], [[Saaren Kiertäjät]] | | [[2002]] || Pinkkeri 02 || Luvia || 7.-8.9. || [[Luvian Loukke]], [[Saaren Kiertäjät]] |
Versio 2. lokakuuta 2007 kello 13.38
Vuosi | Nimi | Paikka | Aika | Järjestävät lpk(t) |
1997 | PT-SIKA -97 | Rauma | 6.-7.9. | Myrskypojat |
2001 | Kalavale 2001 | Pori | 8.-9.9. | Väinän Vartijat |
2002 | Pinkkeri 02 | Luvia | 7.-8.9. | Luvian Loukke, Saaren Kiertäjät |
2003 | Vare 03 | Lappi | 6.-7.9. | Myrskypojat, Narvin Tytöt |
2004 | Kiikkujaiset 3 | Nakkila | 11.-12.9. | Nakkilan Partiolaiset |
2005 | Koodi2005 | Pori | 17.-18.9. | Porin Versot, Meri-Porin Partio, Mesikäpälät, Porin Tertut, Porin Tulitikut, Ruoripojat |
2006 | Paroonin Koitos II | Parkano | 22.4. | Kipinäpartio |
2007 | Ristiretki II | Rauma | 15.-16.9. | Karimo, Rauman alueen lippukunnat |