Ero sivun ”Satakunnan Partiolaiset/luettelo talvikilpailuista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Ak: Uusi sivu: {| style="border: none;" | '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' |- | 2001 || Dyyni 2001 || Pori || 20.1. || Meri-Porin Partio...) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{| style="border: none;" | {| style="border: none;" | ||
| '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' | | '''Vuosi''' || '''Nimi''' || '''Paikka''' || '''Aika''' || '''Järjestävät lpk(t)''' | ||
|- | |||
| [[1997]] || Vekookset -97 || Kankaanpää || ? || [[Kankaanpään Korpiveikot]] | |||
|- | |||
| [[1999]] || Kävystys -99 || Pori || 16.1. || [[Käppäräpartio]] | |||
|- | |||
| [[2000]] || Knypylä 2000 || Rauma || 22.1. || [[Karimo]] | |||
|- | |- | ||
| [[2001]] || Dyyni 2001 || Pori || 20.1. || [[Meri-Porin Partio]] | | [[2001]] || Dyyni 2001 || Pori || 20.1. || [[Meri-Porin Partio]] |
Versio 2. lokakuuta 2007 kello 14.38
Vuosi | Nimi | Paikka | Aika | Järjestävät lpk(t) |
1997 | Vekookset -97 | Kankaanpää | ? | Kankaanpään Korpiveikot |
1999 | Kävystys -99 | Pori | 16.1. | Käppäräpartio |
2000 | Knypylä 2000 | Rauma | 22.1. | Karimo |
2001 | Dyyni 2001 | Pori | 20.1. | Meri-Porin Partio |
2002 | Helmihiihto | Harjavalta | 9.2. | Harjavallan Pirkat |
2003 | Banaania poskeen | Kankaanpää | 8.2. | Pääskyparvi |
2004 | Krookan Rääki VI | Merikarvia | 7.2. | Ouran Partiolaiset (Ahlaisten Ankkurit, Pomarkun Polunkävijät, Siikaisten Karhuveikot) |
2005 | Honkivaivors | Eura | 12.2. | Euran Peurat |
2006 | Vänkäri 06 | Ulvila | 11.2. | Kullaan Kuusipeurat, Ulvilan Eräpojat, Ulvilan Erätytöt |
2007 | Ilmoi Pidelly | Pori | 10.2. | Käppäräpartio |