Ero sivun ”Sisujohtajapäivät” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|- | |- | ||
| [[2008]] || Jyväskylän seutu || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | | [[2008]] || Jyväskylän seutu || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | ||
|- | |||
| [[2001]] || Kauhava || [[Etelä-Pohjanmaan Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2002]] || Oriniemi, Turku || [[Varsinais-Suomen Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2003]] || Levo, Vammala || [[Hämeen Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2004]] || Päivölä || Osaamispäivien yhteydessä 19.-21.3. | |||
|- | |||
| [[2005]] || Partiotalo || Osaamispäivien yhteydessä 29.1. | |||
|} | |} | ||
Versio 1. kesäkuuta 2010 kello 10.48
Valtakunnalliset sisujohtajapäivät eli Valttikset ovat paikka sisujohtajien tavata, jakaa kokemuksia, kuulla ajankohtaisista asioista ja saada uutta oppia. Sisujohtajapäivien järjestelyvastuu kiertää.
Vuosi | Paikka | Järjestäjä |
---|---|---|
2006 | Rauma | Varsinais-Suomen Partiopiirin Sisujaosto |
2007 | Helsinki | Pääkaupunkiseudun Partiolaiset |
2008 | Jyväskylän seutu | Järvi-Suomen Partiolaiset |
2001 | Kauhava | Etelä-Pohjanmaan Partiolaiset |
2002 | Oriniemi, Turku | Varsinais-Suomen Partiolaiset |
2003 | Levo, Vammala | Hämeen Partiolaiset |
2004 | Päivölä | Osaamispäivien yhteydessä 19.-21.3. |
2005 | Partiotalo | Osaamispäivien yhteydessä 29.1. |
Tämä artikkeli on tynkä. Voit auttaa PartioWikia laajentamalla artikkelia. Harkitse myös voisiko tämän mallineen vaihtaa johonkin kuvaavammista tynkämallineista.