55
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 9: | Rivi 9: | ||
|- | |- | ||
| [[2008]] || Jyväskylän seutu || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | | [[2008]] || Jyväskylän seutu || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | ||
|- | |||
| [[2001]] || Kauhava || [[Etelä-Pohjanmaan Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2002]] || Oriniemi, Turku || [[Varsinais-Suomen Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2003]] || Levo, Vammala || [[Hämeen Partiolaiset]] | |||
|- | |||
| [[2004]] || Päivölä || Osaamispäivien yhteydessä 19.-21.3. | |||
|- | |||
| [[2005]] || Partiotalo || Osaamispäivien yhteydessä 29.1. | |||
|} | |} | ||
muokkausta