227
muokkausta
p (TP kansalaiset - Martti Rankka nukkui pois 3.5.13) |
(kolme uutta kansalaista!) |
||
Rivi 569: | Rivi 569: | ||
| 282 || [[2012]] || Lauri "Spock" Seppäläinen ||| | | 282 || [[2012]] || Lauri "Spock" Seppäläinen ||| | ||
|- | |- | ||
| 283 || [[ | | 283 || [[2013]] || Aapo "Api" Rainio ||| | ||
|- | |- | ||
| 284 || [[ | | 284 || [[2013]] || Julius "Julle" Maylett ||| | ||
|- | |||
| 285 || [[2014]] || Vili Huhta-Koivisto ||| | |||
|- | |||
| 286 || [[2014]] || Henri "Henu" Strandman ||| | |||
|- | |||
| 287 || [[2014]] || Oskari "Kasku" Ketola ||| | |||
muokkausta