227
muokkausta
(→Toimen Poikain partiotasavallan kansalaiset 1911-: Reino meni kotiin 7/2013) |
p (Broti on mennyt kotiin) |
||
(7 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 176: | Rivi 176: | ||
|- | |- | ||
| 86 || [[1930]] || Sakari Laurola || | | 86 || [[1930]] || Sakari Laurola || | ||
|- | |||
| 86P || [[1930]] || Robert Brotherus || (huom. pöytäkirjan mukaan valittu kansalaiseksi, mutta nimi on aiemmin jäänyt lisäämättä kansalaisluetteloon) | |||
|- | |- | ||
| 87 || [[1930]] || H. Rikala || | | 87 || [[1930]] || H. Rikala || | ||
Rivi 235: | Rivi 237: | ||
| 115 || [[1939]] || Olli Heinivaara || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | | 115 || [[1939]] || Olli Heinivaara || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
|- | |- | ||
| 116 || [[1940]] || Johannes "Broti" Brotherus || | | 116 || [[1940]] || Johannes "Broti" Brotherus || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
|- | |- | ||
| 117 || [[1940]] || Ylermi Sihvo || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | | 117 || [[1940]] || Ylermi Sihvo || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
Rivi 273: | Rivi 275: | ||
| 134 || [[1948]] || Vassi "Pellit" Livio || | | 134 || [[1948]] || Vassi "Pellit" Livio || | ||
|- | |- | ||
| 135 || [[1948]] || Ville "Osku" Jalonen || | | 135 || [[1948]] || Ville "Osku" Jalonen || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
|- | |- | ||
| 136 || [[1949]] || Hage "Hage" Hagerlund || Osoite ei tiedossa | | 136 || [[1949]] || Hage "Hage" Hagerlund || Osoite ei tiedossa | ||
Rivi 399: | Rivi 401: | ||
| 197 || [[1975]] || Markku "Kaino" Loivas || | | 197 || [[1975]] || Markku "Kaino" Loivas || | ||
|- | |- | ||
| 198 || [[1976]] || Henrik "Henkka" Knutar || | | 198 || [[1976]] || Henrik "Henkka" Knutar || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
|- | |- | ||
| 199 || [[1976]] || Kaarlo "Tuku" Voionmaa || | | 199 || [[1976]] || Kaarlo "Tuku" Voionmaa || | ||
Rivi 505: | Rivi 507: | ||
| 250 || [[1997]] || [[Käyttäjä:Suski|Susanna "Suski" Salonen]] || | | 250 || [[1997]] || [[Käyttäjä:Suski|Susanna "Suski" Salonen]] || | ||
|- | |- | ||
| 251 || [[1998]] || | | 251 || [[1998]] || Tomi "Walkki" Valkonen || | ||
|- | |- | ||
| 252 || [[1998]] || | | 252 || [[1998]] || Antti "Sankola" Sankola || | ||
|- | |- | ||
| 253 || [[1998]] || Esko "Epa" Oksanen || | | 253 || [[1998]] || Esko "Epa" Oksanen || | ||
Rivi 561: | Rivi 563: | ||
| 278 || [[2010]] || Otto Honkamaa || | | 278 || [[2010]] || Otto Honkamaa || | ||
|- | |- | ||
| 279 || [[2011]] || Outi "Mimma" Kujala || | | 279 || [[2011]] || Outi "Mimma" Kujala || [[Kuva:OlenMennytKotiin.svg|23px]] | ||
|- | |- | ||
| 280 || [[2011]] || Elina "Samuli" Pihko ||| | | 280 || [[2011]] || Elina "Samuli" Pihko ||| | ||
Rivi 580: | Rivi 582: | ||
|- | |- | ||
| 288 || [[2014]] || Eemil Nuuttila ||| | | 288 || [[2014]] || Eemil Nuuttila ||| | ||
|- | |||
| 289 || [[2017]] || Mikko "Lagus" Laakkonen ||| | |||
|- | |||
| 290 || [[2017]] || Matias "Myntti" Nyländen ||| | |||
|- | |||
| 291 || [[2017]] || Janne "Jäpä" Kauranen ||| | |||
|- | |||
| 292 || [[2019]] || Nicholas "Nikkeli" Mylläri ||| | |||
[[Luokka:Toimen Poikain historia]] | [[Luokka:Toimen Poikain historia]] | ||
[[Luokka:Toimen Pojat]] | [[Luokka:Toimen Pojat]] |
muokkausta