227
muokkausta
(Tapo on mennyt kotiin) |
(Uusi kansalainen 288) |
||
Rivi 578: | Rivi 578: | ||
|- | |- | ||
| 287 || [[2014]] || Oskari "Kasku" Ketola ||| | | 287 || [[2014]] || Oskari "Kasku" Ketola ||| | ||
|- | |||
| 288 || [[2014]] || Eemil Nuuttila ||| | |||
muokkausta