Luokitelluimmat sivut
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Nämä tiedot ovat välimuistista, ja ne on päivitetty viimeksi 27. maaliskuuta 2024 kello 16.07. Välimuistissa on saatavilla enintään 1 000 tulosta.
Alla näytetään 500 tulosta väliltä 1–500.
- Joensuun Eräsissit (11 luokkaa)
- Kaarnapartio (11 luokkaa)
- Mikkelin Muurahaiset (11 luokkaa)
- Enonkosken Eräveljet (11 luokkaa)
- Kuninkaantien Kipinät (10 luokkaa)
- Hirvipiiat (10 luokkaa)
- Savon Sissit (10 luokkaa)
- Kermajärven Ketterät (10 luokkaa)
- IOGT Balders Scouter (10 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Seaboys (10 luokkaa)
- Anttolan Viiriäiset (10 luokkaa)
- Pitkäjärven Vaeltajat (10 luokkaa)
- Helsingin Versoveikot ja -siskot (10 luokkaa)
- Harmaat Karhut (10 luokkaa)
- Savonlinnan Suuntaveljet (10 luokkaa)
- Otavan Otsot (10 luokkaa)
- Pursitytöt (10 luokkaa)
- Tuikku-Tytöt (10 luokkaa)
- Kiertotähdet (9 luokkaa)
- Olavilantytöt (9 luokkaa)
- Kotkan Meriversot (9 luokkaa)
- Varkauden Partiotytöt (9 luokkaa)
- Sokkalan Sissit (9 luokkaa)
- Savon Saukot (9 luokkaa)
- Juvan Nuotioveikot (9 luokkaa)
- Helsingin Kalevan Pojat (9 luokkaa)
- Salojen Samoojat (9 luokkaa)
- Pudasjärven Metsänkävijät (9 luokkaa)
- Varkauden Marttatytöt (9 luokkaa)
- Siniset Samoojat (9 luokkaa)
- Pohjan Veikot (9 luokkaa)
- Kårkulla Scouter (9 luokkaa)
- Pertunmaan Sinipojat (9 luokkaa)
- Karkkilan Partiosiskot (9 luokkaa)
- Hipsut (9 luokkaa)
- Alppikauriit (9 luokkaa)
- Ekin Partio (9 luokkaa)
- Porin Versot (9 luokkaa)
- Tellervoiset (9 luokkaa)
- Hiistulen Tytöt (9 luokkaa)
- Tavastit (9 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Sailors (9 luokkaa)
- Haukka-Veikot (9 luokkaa)
- Korson Honkaveljet (9 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Vikingarna (9 luokkaa)
- Norppa-Versot (9 luokkaa)
- Mikkelin Suuntaveljet (9 luokkaa)
- Helsingfors KFUK/M Scouter (9 luokkaa)
- Haukivuoren Versot (9 luokkaa)
- Mäntyharjun Oravapojat (9 luokkaa)
- Scoutkåren Nybyggarna (9 luokkaa)
- Pieksämäen Metsäsissit (9 luokkaa)
- Savilahden Siniset (9 luokkaa)
- Joroisten Erätoverit (9 luokkaa)
- Linkki-Partio Lipa (9 luokkaa)
- Scoutkåren Tre Björkar (9 luokkaa)
- Karjalan Tytöt (9 luokkaa)
- Vihdin Polunlöytäjät (9 luokkaa)
- Veitsiluodon Metsänkävijät (9 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Vikingaflickorna (9 luokkaa)
- Nordsjö Skogsriddare (9 luokkaa)
- Oravanmarjat (9 luokkaa)
- Skytten Pojat (9 luokkaa)
- Savonlinnan Mehtä-Versot (9 luokkaa)
- Tempelscouterna (9 luokkaa)
- Puula-Partio (9 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Stormfågeln (9 luokkaa)
- Yöveden Waeltajat (9 luokkaa)
- Lauttasaaren Lainepartio (9 luokkaa)
- Sauvojapojat (9 luokkaa)
- Vaalan Metsänkävijät (9 luokkaa)
- Olavin Partiolaiset (9 luokkaa)
- Hauhon Oravatytöt (9 luokkaa)
- Korpilahden Korvensamoojat (8 luokkaa)
- Scoutkåren MuHö (8 luokkaa)
- Jyrin Pojat (8 luokkaa)
- Mankkaan Eräsudet (8 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Spejarna (8 luokkaa)
- Aviapartio (8 luokkaa)
- Maskun Hemmingin Tyttäret (8 luokkaa)
- Tampereen Eräkarhut (8 luokkaa)
- Kara-Karhut (8 luokkaa)
- Metsän Siskot (8 luokkaa)
- Scoutkåren Stormlyktan (8 luokkaa)
- Pihlajavuoren Peurapojat (8 luokkaa)
- Rantakylän Rämpijät (8 luokkaa)
- Oulun Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Porin Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Juvan Partioveikot (8 luokkaa)
- Kuhmalahden Lieskapartio (8 luokkaa)
- Flickscoutkåren Korsfararflickorna (8 luokkaa)
- Maskun Hemmingin Pojat (8 luokkaa)
- Kemin Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Oulunkylän Virkut (8 luokkaa)
- Reippaat Tytöt (8 luokkaa)
- Sinisissit (8 luokkaa)
- Toimen Pojat (8 luokkaa)
- Lojo Skogsvandrare (8 luokkaa)
- Tammisalon Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Auran Tähti Pojat (8 luokkaa)
- Kirkkonummen Metsäntytöt (8 luokkaa)
- Otavaeltajat (8 luokkaa)
- Ruoteljtytöt (8 luokkaa)
- Nenonpellon Tuikkeet (8 luokkaa)
- Kainuun Katajat (8 luokkaa)
- Scoutkåren Ålandsflickorna (8 luokkaa)
- Viinikan Sinitytöt (8 luokkaa)
- Sammalisen Samoilijat (8 luokkaa)
- Vartiovuoren Tytöt (8 luokkaa)
- Södrik Stigfinnare (8 luokkaa)
- Sutelan Hukat (8 luokkaa)
- Partioasema (8 luokkaa)
- Kaivokselan Delfiinit (8 luokkaa)
- Vimpelin Partiolaiset (8 luokkaa)
- Kivenlahden Piilevät (8 luokkaa)
- Erämetsot (8 luokkaa)
- Scoutkåren Åfararna (8 luokkaa)
- Partio-Unnukka (8 luokkaa)
- Munksnäs Flickscouter (8 luokkaa)
- Mikon Pojat (8 luokkaa)
- Helsingfors Scoutkår Spanarna (8 luokkaa)
- Jeanne d'Arc (8 luokkaa)
- Ylämyllyn Samoojat (8 luokkaa)
- Jakobstads Fribyggare (8 luokkaa)
- Kirkkonummen Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Scoutkåren Spejarna (8 luokkaa)
- Terva-Versot (8 luokkaa)
- Hiisvuoren Veikot (8 luokkaa)
- Kyrkslätt Scouter (8 luokkaa)
- Helsingin Eräkaverit (8 luokkaa)
- Porvoon Scoutit - Porvoo Scouts (8 luokkaa)
- Kilon Kipinät (8 luokkaa)
- Pertun Tähkäpartio (8 luokkaa)
- Obbnäsin Merisiskot (8 luokkaa)
- Kortepartio (8 luokkaa)
- Tikkurilan Siniset (8 luokkaa)
- Meritähdet (8 luokkaa)
- Rauman Partiotytöt (8 luokkaa)
- Tampereen Kotkat (8 luokkaa)
- Scoutkåren Vasa Korsfararflickor (8 luokkaa)
- Hiipan Pojat (8 luokkaa)
- Kelovartijat (8 luokkaa)
- Mikkelin Toimenpojat (8 luokkaa)
- Obbnäsin Merikotkat (8 luokkaa)
- Eiran Vihervillit (8 luokkaa)
- Siikamäen Partiopojat (8 luokkaa)
- Limingan Niittykärpät (8 luokkaa)
- Kankaanpään Korpiveikot (8 luokkaa)
- Hakkistytöt (8 luokkaa)
- Järvenpään Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Porkala (8 luokkaa)
- Rantasalmen Sorsat (8 luokkaa)
- Halssilan Haukat (8 luokkaa)
- Siikaisten Karhunveikot (8 luokkaa)
- Valppaat Tytöt (8 luokkaa)
- Houtskärs Scouter (8 luokkaa)
- Kymmenykset (8 luokkaa)
- Tapiolan Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Toimen Tytöt (8 luokkaa)
- Espoon Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Riihipääskyt (8 luokkaa)
- Vårdkasarnas Scouter (8 luokkaa)
- Scoutkåren Munksnäs Spejarna (8 luokkaa)
- Pieksämäen Eränkävijät (8 luokkaa)
- Kyyhkypartio (8 luokkaa)
- Mastonvartijat (8 luokkaa)
- Ukonharjun Samoojat (8 luokkaa)
- Joensuun Haka-Versot (8 luokkaa)
- Karhu-Veikot (8 luokkaa)
- Tampereen Suuntaveljet (8 luokkaa)
- Kajaanin Polunjatkajat (8 luokkaa)
- Kehäpartio (8 luokkaa)
- Mikkelin Leiritytöt (8 luokkaa)
- Kontupojat (8 luokkaa)
- Turun Metsänkävijät (8 luokkaa)
- Scoutkåren Sydvästen (8 luokkaa)
- Marjatat (8 luokkaa)
- St. Mikaels Sjöscouter (8 luokkaa)
- Enonkosken Samoilijat (8 luokkaa)
- Turun Tähti-Tytöt (8 luokkaa)
- Tammerfors Spejare (8 luokkaa)
- Porin Nuotiopojat (7 luokkaa)
- Suosirrit (7 luokkaa)
- Kyröskosken Karhunpojat (7 luokkaa)
- Aarnivalkeat (7 luokkaa)
- Helsingin Kalevan Tytöt (7 luokkaa)
- Karvian Majavapartio (7 luokkaa)
- Nuuksion Eräkarhut (7 luokkaa)
- Varkauden Partioveikot (7 luokkaa)
- Viisikko (7 luokkaa)
- Aitolahden Hirvi-Veikot (7 luokkaa)
- Tornion Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Vuokot (7 luokkaa)
- Parran Kivitaskut (7 luokkaa)
- Viialan Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Kellokontiot (7 luokkaa)
- Salon Leiriveikot (7 luokkaa)
- Karjalan Korvenkävijät (7 luokkaa)
- Hallainvuoren Haltiat (7 luokkaa)
- Kajaanin Korvenpojat (7 luokkaa)
- Kipinäpartio (7 luokkaa)
- Huhtapartio (7 luokkaa)
- Scoutkåren Korsfararna (7 luokkaa)
- RajakivenKiertäjät (7 luokkaa)
- Pargas Scoutkår (7 luokkaa)
- Helsingin Kalevan Pojat ja Tytöt (7 luokkaa)
- Littoisten Pirtapiiat (7 luokkaa)
- Veikkolan Nummihaltiat (7 luokkaa)
- Oriveden Eräsiskot (7 luokkaa)
- Westendin Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Loviisan Valliveikot (7 luokkaa)
- Kiteen Karhu-Pojat (7 luokkaa)
- Tuuloksen Tulikourat (7 luokkaa)
- Tammitytöt (7 luokkaa)
- Hangon Meripartio (7 luokkaa)
- Haagan Sirkut (7 luokkaa)
- Meri-Porin Partio (7 luokkaa)
- Vuokatin Vaeltajat (7 luokkaa)
- Rantakaarinat (7 luokkaa)
- Jämijärven Miilunvartijat (7 luokkaa)
- Ko-Gi/Lintukäyttäjämallineet (7 luokkaa)
- Kuusiston Linnanseidat (7 luokkaa)
- Turun Suuntaveljet (7 luokkaa)
- Kajaanin Eränkävijät (7 luokkaa)
- Scoutkåren Fyrbåken (7 luokkaa)
- Veikkolan Eräveikot ja –haltiat (7 luokkaa)
- Linnavuoren Tähyilijät (7 luokkaa)
- Harjun Pojat (7 luokkaa)
- Varkauden Metsäsepot (7 luokkaa)
- Kontiolahden Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Raudanreippaat (7 luokkaa)
- Viipurin Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Masalan Metsänvartijat (7 luokkaa)
- Karkkilan Partioveikot (7 luokkaa)
- Noljakan Niemenkiertäjät (7 luokkaa)
- Reippaat Pojat (7 luokkaa)
- Pielisensuun Samoojat (7 luokkaa)
- Kerman Kiertäjät (7 luokkaa)
- Tervaksentekijät (7 luokkaa)
- Ilvesveikot (7 luokkaa)
- Kiehiset (7 luokkaa)
- Scoutkåren Fjällfiscarna (7 luokkaa)
- Saharan Sissit (7 luokkaa)
- Veikkolan Eräveikot (7 luokkaa)
- Kumlinge Sjöscouter (7 luokkaa)
- Harjun Partiotytöt (7 luokkaa)
- Possen Pojat (7 luokkaa)
- Wasa Fyrvaktare (7 luokkaa)
- Lounapartio (7 luokkaa)
- Vesilahden Valkohännät (7 luokkaa)
- Saaren Kanava-Karhut (7 luokkaa)
- Kullaan Kuusipeurat (7 luokkaa)
- Jakobstads Sjöscouter (7 luokkaa)
- Korven Koukkaajat (7 luokkaa)
- Muuttolinnut (7 luokkaa)
- Muijalan Menninkäiset (7 luokkaa)
- Pääskyparvi (7 luokkaa)
- Kaskenpolttajat (7 luokkaa)
- Närpes Scoutkår (7 luokkaa)
- Ruoripojat (7 luokkaa)
- Piisamit (7 luokkaa)
- Mäkipartio (7 luokkaa)
- Scoutkåren Ekenäs Skogsvandrare (7 luokkaa)
- Mustat Veljet (7 luokkaa)
- Isojoen Metsätorrooset (7 luokkaa)
- Illinkiertäjät (7 luokkaa)
- Tuivertajat (7 luokkaa)
- Honkahukat (7 luokkaa)
- Inkoon Inkatytöt (7 luokkaa)
- Katajaiset ja Tomerat (7 luokkaa)
- Iisalmen Korvenveikot (7 luokkaa)
- Kantvikin Tulentekijät (7 luokkaa)
- Haagan Eräveikot (7 luokkaa)
- Upinniemen Merisissit (7 luokkaa)
- Jokihiset (7 luokkaa)
- Seulaset (7 luokkaa)
- Grankulla Scoutkår (7 luokkaa)
- Järvenpään Scoutit - Järvenpää Scouts (7 luokkaa)
- Pyhäselän Eräsotkat (7 luokkaa)
- Turun Partio-Sissit (7 luokkaa)
- Kristinestads Nybyggare (7 luokkaa)
- Rekolan Metsäveikot (7 luokkaa)
- Vaarojen Siskot ja Veikot (7 luokkaa)
- Mikkelin Versot (7 luokkaa)
- Iisalmen Korventytöt (7 luokkaa)
- Haukkavuoren Haltiat (7 luokkaa)
- Scoutkåren Pojkarna (7 luokkaa)
- Vivamon Virittäjät (7 luokkaa)
- Muuratpartio (7 luokkaa)
- Laajalahden Eräveikot (7 luokkaa)
- Viherlaakson Peurat (7 luokkaa)
- Olarin Eräkotkat (7 luokkaa)
- Sotungin Tuliketut (7 luokkaa)
- Kuhmon Siniset (7 luokkaa)
- Pomarkun Polunkävijät (7 luokkaa)
- Lovisa Svenska Boyscouter (7 luokkaa)
- Hämeenlinnan Pirteät (7 luokkaa)
- Linnajoen Tyttöpartio (7 luokkaa)
- Säynätsalon Päijännepartio (7 luokkaa)
- Porvoon Päivänpojat (7 luokkaa)
- Miehikkälän Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Suur-Savon Samoilijat (7 luokkaa)
- NMKY:n Rastipartio (7 luokkaa)
- Finströms Sjöscouter (7 luokkaa)
- Martin Partio (7 luokkaa)
- Ingå Scouter (7 luokkaa)
- Totto-Partio (7 luokkaa)
- Jaarlin Pojat (7 luokkaa)
- Narvin Tytöt (7 luokkaa)
- Helsingin Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Röykän Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Suvelan Samoojat (7 luokkaa)
- KFUM:s Scouter Kamraterna (7 luokkaa)
- Tavastin Liljat (7 luokkaa)
- Taavetin Korpihaukat (7 luokkaa)
- Nedervetil Scoutkår Vägvisarna (7 luokkaa)
- NMKY:n Katajaiset (7 luokkaa)
- Scoutkåren Vasa Korsfarare (7 luokkaa)
- Vuoren Valppaat (7 luokkaa)
- Jäppilän Eräpartio (7 luokkaa)
- Kelotytöt (7 luokkaa)
- Käppäräpartio (7 luokkaa)
- Palokan Partiolaiset (7 luokkaa)
- Oulun Pihka-Versot (7 luokkaa)
- Kirisiskot (7 luokkaa)
- Kaarinan Korpiklaani (7 luokkaa)
- Korson Honkapartio (7 luokkaa)
- Mustavuoren Sissit (7 luokkaa)
- Pargaspojkarna (7 luokkaa)
- Jyväskylän Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Joutsan Jousipojat (7 luokkaa)
- Suomenlinnan Merisudet (7 luokkaa)
- Lovisa Scoutflickor (7 luokkaa)
- Joensuun Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Hanseaten (7 luokkaa)
- Vaaran Veljet ja Siskot (7 luokkaa)
- Rantasalmen Ruutanat (7 luokkaa)
- Aholahden Eräveikot (7 luokkaa)
- Helsingin Siniset (7 luokkaa)
- Inarin Tunturisudet (7 luokkaa)
- Nääs-Partio (7 luokkaa)
- Leppävaaran Korvenkävijät (7 luokkaa)
- Punkaharjun Partiolaiset (7 luokkaa)
- Nojanmaan Neulaset (7 luokkaa)
- Hangon Tyttöpartio (7 luokkaa)
- Jaakon Samoojat (7 luokkaa)
- Porin Tertut (7 luokkaa)
- Korsholms Spejare (7 luokkaa)
- Kiihtelyksen Nuotiosissit (7 luokkaa)
- Keravan Säkenet (7 luokkaa)
- Pargasflickorna (7 luokkaa)
- Tikkamäen Tikkatytöt (7 luokkaa)
- Klaukan Partio (7 luokkaa)
- Puulan Pojat (7 luokkaa)
- Hakasiskot (7 luokkaa)
- Väinän Vartijat (7 luokkaa)
- Kauka-Kuutit (7 luokkaa)
- Hämeenlinnan Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Sjöscoutkåren Havsörnarna (7 luokkaa)
- Navigatores (7 luokkaa)
- Rekolan Metsäsiskot (7 luokkaa)
- Vaaran Vaeltajat (7 luokkaa)
- Jämsätytöt (7 luokkaa)
- Ahlaisten Ankkurit (7 luokkaa)
- Turun Versot (7 luokkaa)
- Hauhon Partiolaiset (7 luokkaa)
- Janakkalan Ilvekset (7 luokkaa)
- Ruskeasuon Virvatulet (7 luokkaa)
- Hangon Meriversot (7 luokkaa)
- Tolkkisten Eräketut (7 luokkaa)
- Mellan Kiipijät (7 luokkaa)
- Virkkalan Tulentekijät (7 luokkaa)
- Rajamäen Metsänkävijät (7 luokkaa)
- Keravan Suuntaveljet (7 luokkaa)
- Turun Sinikotkat (7 luokkaa)
- Toimarit (7 luokkaa)
- Kemin Suuntaveljet (7 luokkaa)
- Pedersörenejdens Korsbärare (7 luokkaa)
- Pursipojat (7 luokkaa)
- Kulosaaren Meripartio (7 luokkaa)
- Hirviveikot (7 luokkaa)
- Rantasalmen Erä-Partio (7 luokkaa)
- Parran Luolapojat (7 luokkaa)
- Hangon Meriveikot (7 luokkaa)
- Toivon Erätytöt (6 luokkaa)
- Lakeuden Pojat (6 luokkaa)
- Rajamäen Kekäleet (6 luokkaa)
- Pargas Scoutkår Skärgårdsvandrarna (6 luokkaa)
- Tikkakosken Partiolaiset (6 luokkaa)
- Ulvilan Eräpojat (6 luokkaa)
- Mouhijärven Metsot (6 luokkaa)
- Teiska-Partio (6 luokkaa)
- Ekin Partio 75 vuotta (6 luokkaa)
- Härmälän Ilvestytöt (6 luokkaa)
- Puhurin Pojat (6 luokkaa)
- Lauttapartio (6 luokkaa)
- Pogostan Pojat (6 luokkaa)
- Hyryn Korpisudet (6 luokkaa)
- Vallilan Vesaiset (6 luokkaa)
- Renewed Approach to Programme (6 luokkaa)
- Euran Peurat (6 luokkaa)
- Tesoman Sinisiskot (6 luokkaa)
- Kiteen Rajasamoojat (6 luokkaa)
- Kauhajoen Kytöveikot (6 luokkaa)
- Oulunsalon Norret (6 luokkaa)
- Limingan Niittysiskot (6 luokkaa)
- Vantaan Metsänkävijät (6 luokkaa)
- Vahdon Korvenkävijät (6 luokkaa)
- Töölön Nuotioveikot (6 luokkaa)
- Kuusiston Linnanyrjänät (6 luokkaa)
- Loimaan Saviset (6 luokkaa)
- Nummen Samoojat (6 luokkaa)
- Åbo Vildar (6 luokkaa)
- Hyvinkään Versopartio (6 luokkaa)
- Mesikäpälät (6 luokkaa)
- Riihimäen Eräpojat (6 luokkaa)
- Korpi-Versot (6 luokkaa)
- Rautalammin Rautiaiset (6 luokkaa)
- Lakeuden Kärpät (6 luokkaa)
- Vihannin Saloveikot (6 luokkaa)
- Tiirismaan Tähystäjät (6 luokkaa)
- Aarnikarhut (6 luokkaa)
- Härmälän Haukat (6 luokkaa)
- Leirisiskot (6 luokkaa)
- Potnapekat (6 luokkaa)
- Simometsot (6 luokkaa)
- Haarajoen Törmän Tähystäjät (6 luokkaa)
- Koskiveikot (6 luokkaa)
- Meripartio Porvoon Pooki (6 luokkaa)
- Raudaskylän Ristilukit (6 luokkaa)
- Keskipisteen Kairankävijät (6 luokkaa)
- Koijärven Kurjet (6 luokkaa)
- Raahen Tytöt (6 luokkaa)
- Tervon Tervaspartio (6 luokkaa)
- Tapiolan Eräpojat (6 luokkaa)
- Ikaalisten Poppeliversot (6 luokkaa)
- Karkun Samoojat (6 luokkaa)
- Hämeenkyrön Hälläpyörät (6 luokkaa)
- Limingan Niittypojat (6 luokkaa)
- Ylöjärven Viittaveljet (6 luokkaa)
- Tornikotkat (6 luokkaa)
- Pihkapartio (6 luokkaa)
- Hirvi-Partio (6 luokkaa)
- Vaajan Valppaat (6 luokkaa)
- Marjaniemen Suuntaveljet (6 luokkaa)
- Keljon Kävijät (6 luokkaa)
- Ahertajat (6 luokkaa)
- Kaskipartio (6 luokkaa)
- Oulastytöt (6 luokkaa)
- Salon Eränkävijät (6 luokkaa)
- St. Jacobs Sjöscouter (6 luokkaa)
- Pyhtään Korpisudet (6 luokkaa)
- Hämeen Partiosäätiö (6 luokkaa)
- Toivakan Lepinkäiset (6 luokkaa)
- Hyvinkään Suuntaveljet (6 luokkaa)
- Mesikämmenet (6 luokkaa)
- Värtsin Takojat (6 luokkaa)
- Vihannin Partiotytöt (6 luokkaa)
- Karhunvartijat (6 luokkaa)
- Nousiaisten Henrikin Lippukunta (6 luokkaa)
- Kalvolan Olavinpojat (6 luokkaa)
- Mikaelin Sinikellot (6 luokkaa)
- Valkealan Kolmisoihtu (6 luokkaa)
- Koskisiskot (6 luokkaa)
- Käpytytöt (6 luokkaa)
- Tervolan Jatulitytöt ja -pojat (6 luokkaa)
- Katajanokan Karhunkaatajat (6 luokkaa)
- Oulunkylän Käskynhaltijat (6 luokkaa)
- Tuulihaukat (6 luokkaa)
- Ikaalisten Korpi-Kotkat (6 luokkaa)
- Vesipeikot (6 luokkaa)
- Pyhän Laurin Ritarit (PäPa) (6 luokkaa)
- Saaren Kiertäjät (6 luokkaa)
- Yli-Iin Revontulet (6 luokkaa)
- Torisevan Tarpojat (6 luokkaa)
- Pornaisten Solmu (6 luokkaa)
- Kaarinan Sädetytöt (6 luokkaa)
- Hirvensalon Eräpojat (6 luokkaa)
- Vihterä (6 luokkaa)
- Parveilijat (6 luokkaa)
- Karjaan Kärpät (6 luokkaa)
- Tammelan Metsänkävijät (6 luokkaa)
- Puijon Pojat (6 luokkaa)
- Kannatusyhdistys Ki-Me (6 luokkaa)
- Kuilun Kulkijat (6 luokkaa)
- Siniset Sissit (6 luokkaa)
- Halikon Siniset (6 luokkaa)
- Lappeenrannan Walliveljet (6 luokkaa)
- Suonenjoen Sirkut ja Sotkat (6 luokkaa)
- Koroisten Sarpiot (6 luokkaa)
- Lakeuden Eräpartio (6 luokkaa)
- Vihannin Jänkäpojat (6 luokkaa)
- Juupajoen Eräpartio (6 luokkaa)
- Malmin Tuulenkävijät (6 luokkaa)
- Kyrön Kiurut ja Kokot (6 luokkaa)
- Sonkapartio (6 luokkaa)
- Orimattilan Samoilijat (6 luokkaa)
- Kalvolan Katajasiskot (6 luokkaa)
- Haapaveden Saloveikot (6 luokkaa)
- Valkeakosken Venlat (6 luokkaa)