Ero sivun ”Vipo/lpkj” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Epa (keskustelu | muokkaukset) |
Epa (keskustelu | muokkaukset) |
||
Rivi 19: | Rivi 19: | ||
| [[Pekka Myrskylä]] || 1971 | | [[Pekka Myrskylä]] || 1971 | ||
|- | |- | ||
| [[Hannu Rinne]] || | | [[Kalevi Kuusinen]] || 197? | ||
|- | |||
| [[Jaakko Myrskylä]] || 1983 | |||
|- | |||
| [[Hannu Rinne]] || 1985-88 | |||
|- | |- | ||
| [[Matti "Masa" Pirhonen]] || 1989-90 | | [[Matti "Masa" Pirhonen]] || 1989-90 |
Versio 16. helmikuuta 2012 kello 12.00
Vihdin Polunlöytäjien lippukunnanjohtajat
Nuorisopastori Martti Lönnrot | 1952-54 |
Reijo "Pepe" Salonen | 1955-56 |
Arvi Heino | 1957-59 |
Mikael Hidén | 1960-64 |
Jorma Skyttä | 1965-66 |
Mikael Hidén | 1967 |
Esa Leikkaa | 1968 |
Pekka Myrskylä | 1971 |
Kalevi Kuusinen | 197? |
Jaakko Myrskylä | 1983 |
Hannu Rinne | 1985-88 |
Matti "Masa" Pirhonen | 1989-90 |
Eero "Epa" Tuomenoksa | 1991-92 |
Esa "Edu" Kuusela | 1995 |
Jaakko Niemi | 1996-1998 |
Teemu Niemi | 1999-2000 |
Perttu Pulkka | 2001-2002 |
Marko Laakso | 2003 |
Jesse Lindholm | 2004- |
Annariikka Poikonen | 2009 |
Aarne Mustakallio | 2010 |
Aki Karjalainen | 2011 |