Ero sivun ”Käyttäjä:Eeva” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
|- | |- | ||
|{{käyttäjä lippukunnanjohtaja}} | |{{käyttäjä lippukunnanjohtaja}} | ||
|- | |||
|{{käyttäjä Käki}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versio 10. heinäkuuta 2007 kello 13.43
Tämä käyttäjä toimii lippukunnanjohtajana. |
Tämä käyttäjä on Käki. |
Eeva Kivilä
Nykyisiä
Kaarinan Sädetytöt: lippukunnanjohtaja
Varsinais-Suomen Partiopiiri: GN
Suomen Partiolaiset: Partio-lehden avustaja
Menneitä
Varsinais-Suomen Partiopiiri: vartionjohtajien piirileiri HuHu 2006:n varajohtaja