Ero sivun ”Luettelo Suomen Partiolaisten kultaisen ansioristin saaneista” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
(Lisätty numerot 36 ja 37. Numero 37 luovutettiin ensin. Nro 23 Hämeen piiri oli jo vaihtanut nimeään) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 78: | Rivi 78: | ||
|- | |- | ||
| 37 || [[Iiro Lindberg]] || [[Tampereen Eräpojat]] || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[13. marraskuuta|13.11.]][[2021]] || Piiritoimintaa Hämeessä 100 vuotta -juhlagaalassa | | 37 || [[Iiro Lindberg]] || [[Tampereen Eräpojat]] || [[Hämeen Partiopiiri]] || [[13. marraskuuta|13.11.]][[2021]] || Piiritoimintaa Hämeessä 100 vuotta -juhlagaalassa | ||
|- | |||
| 38 || [[Jukka "Jude" Ahonen]] || [[Helsingin Metsänkävijät]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[17. elokuuta|17.8.]][[2022]] || Kajo 2022 Evolla | |||
|} | |} | ||