144
muokkausta
(#40 Teippi) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 84: | Rivi 84: | ||
|- | |- | ||
| 40 || [[Tapio Ranta|Tapio "Teippi" Ranta]] || [[Rajamäen Metsänkävijät]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]] || [[6. joulukuuta|6.12.]][[2022]] || Rajamäen kirkko | | 40 || [[Tapio Ranta|Tapio "Teippi" Ranta]] || [[Rajamäen Metsänkävijät]] || [[Uudenmaan Partiopiiri]] || [[6. joulukuuta|6.12.]][[2022]] || Rajamäen kirkko | ||
|- | |||
| 42 || [[Marko "Manta" Paavilainen]] || [[Mesikämmenet]] || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] || [[7. maaliskuuta|7.3.]][[2023]] || HePPKy:n juhlaillallinen, Helsinki | |||
|} | |} | ||
muokkausta