Ero sivun ”Luettelo partioaiheisista Twitter-tileistä” versioiden välillä
Siirry navigaatioon
Siirry hakuun
p (wp) |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 37: | Rivi 37: | ||
|- | |- | ||
| [http://twitter.com/#!/pr0ffa @pr0ffa] || [[Tommi Luostarinen]] ([[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]], viestintäministeri) | | [http://twitter.com/#!/pr0ffa @pr0ffa] || [[Tommi Luostarinen]] ([[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]], viestintäministeri) | ||
|- | |||
|[https://twitter.com/MSaksman @MSaksman] | |||
|[[Miikael Saksman|Miikael "Miksu" Saksman]] ([[Järvi-Suomen Partiolaiset]], Piirinjohtaja) | |||
|} | |} | ||
Nykyinen versio 16. toukokuuta 2023 kello 19.27
Suomeksi
Partiojärjestöt ym. organisaatiot
Partiosta twiittaavia luottamushenkilöitä
Tili | Ylläpitäjä |
---|---|
@SiljaMP | Silja Pietikäinen (Suomen Partiolaiset, alueministeri) |
@ainooh | Aino Öhman (Suomen Partiolaiset, viestintäministeri) |
@annamun | Anna Munsterhjelm (Pääkaupunkiseudun Partiolaiset, piirin varajohtaja) |
@pr0ffa | Tommi Luostarinen (Pääkaupunkiseudun Partiolaiset, viestintäministeri) |
@MSaksman | Miikael "Miksu" Saksman (Järvi-Suomen Partiolaiset, Piirinjohtaja) |
Partioaluksia
Tili | Ylläpitäjä |
---|---|
@s/y Henrika | s/y Henrika, Kupittaan Henrikinpojat |
Englanniksi
Tili | Ylläpitäjä |
---|---|
@Jamboree2011 | 22. maailmanjamboree |
@JOTAJOTI | ?? |
@Roverway2012 | Roverway |
@worldscouting | World Scouting - WOSM |
@wagggs_world | WAGGGS |
@UKScouting | UK Scout Association |