96
muokkausta
Rivi 162: | Rivi 162: | ||
|2023 | |2023 | ||
|Juulia Tavasti, Limingan Niittykätpät ja Juho Kivelä, [[Samposet]] | |Juulia Tavasti, Limingan Niittykätpät ja Juho Kivelä, [[Samposet]] | ||
| | |||
|- | |||
|2024 | |||
|Kaisa Hautala, [[Kauhajoen Kytöveikoikot]] ja Antti Siro, [[Ilkan Partiolaisista]] | |||
|} | |} | ||
muokkausta