96
muokkausta
Rivi 188: | Rivi 188: | ||
| width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | | width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| | | width="10%" | 2020 || width="10%" | 14 || width="80%" | | ||
| | |- | ||
| | | width="10%" | 2021 || width="10%" | 14 || width="80%" | | ||
|- | |||
| width="10%" | 2022 || width="10%" | 14 || width="80%" | | |||
| width="10%" | 2022 || width="10%" | 14 || width="80%" | | |||
| width="10%" | 2022 || width="10%" | 14 || width="80%" | | |||
|- | |||
| width="10%" | 2023 || width="10%" | 14 || width="80%" | | |||
|- | |||
| width="10%" | 2024 || width="10%" | 14 || width="80%" | | |||
|- | |||
|} | |} | ||
muokkausta