96
muokkausta
(20 välissä olevaa versiota samalta käyttäjältä ei näytetä) | |||
Rivi 105: | Rivi 105: | ||
Pohjanmaan Partiolaisten alueella toimii seuraavat alueyhdistykset: | Pohjanmaan Partiolaisten alueella toimii seuraavat alueyhdistykset: | ||
* [[Vaasan Seudun Partiolaiset ry]]. Yhdistys on Pohjanmaan Partiolaiset ry:n [[B-jäsen]] | * [[Vaasan Seudun Partiolaiset ry]]. Yhdistys on Pohjanmaan Partiolaiset ry:n [[B-jäsen]] | ||
Rivi 157: | Rivi 156: | ||
|Sara Mäki-Latvala, [[Ilkan Partiolaiset]] ja Taneli Salonen, [[Halkokariset]] | |Sara Mäki-Latvala, [[Ilkan Partiolaiset]] ja Taneli Salonen, [[Halkokariset]] | ||
|- | |- | ||
| | |2023 | ||
|Juulia Tavasti, Limingan Niittykätpät ja Juho Kivelä, [[Samposet]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2024 | ||
| | |Kaisa Hautala, [[Kauhajoen Kytöveikot]] ja Antti Siro, [[Ilkan Partiolaiset]] | ||
|} | |} | ||
Rivi 172: | Rivi 172: | ||
| width="10%" | '''vuosi'''|| width="10%" | '''nro'''|| width="80%" | '''saaja''' | | width="10%" | '''vuosi'''|| width="10%" | '''nro'''|| width="80%" | '''saaja''' | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2015 || width="10%" | | | width="10%" | 2015 || width="10%" | 9 || width="80%" | Saija Kivelä [[Kannuksen Korvenkävijät]] [[Tuisku 2015]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2017 || width="10%" | | | width="10%" | 2017 || width="10%" | 10 || width="80%" | Jaana Eskola [[Kannuksen Korvenkävijät]] [[Myötäpäivät 2017]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2018 || width="10%" | 11 || width="80%" | Satu Salo-Jouppila [[Ilkan Partiolaiset]] [[Tempus18]]- tapahtumajohtajuudesta | | width="10%" | 2018 || width="10%" | 11 || width="80%" | Satu Salo-Jouppila [[Ilkan Partiolaiset]] [[Tempus18]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
Rivi 184: | Rivi 184: | ||
| width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | | width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 15 || width="80%" | | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 16 || width="80%" | | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 17 || width="80%" | | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Rivi 226: | Rivi 227: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Piirin alueryhmän tuottama Exit- paketti | |Piirin alueryhmän tuottama Exit- paketti | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Piirin projektiryhmä. Hileen ja Kierikin viemisestä kunniakkaasti maaliin koronasta ja muista vastatuulista huolimatta | |||
|- | |||
|2023 | |||
|- | |||
|2024 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Rivi 251: | Rivi 260: | ||
| width="10%" | 2019 || width="80%" | [[Viessojat]] | | width="10%" | 2019 || width="80%" | [[Viessojat]] | ||
|- | |- | ||
| | |2022 | ||
|[[Limingan Niittykärpät]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2023 | ||
|[[Pohjan Veikot]] | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Rivi 282: | Rivi 294: | ||
|2022 | |2022 | ||
|[[Ilkan Partiolaiset]] (2.) | |[[Ilkan Partiolaiset]] (2.) | ||
|- | |||
|2023 | |||
|[[Limingan Niittykärpät]] | |||
|- | |||
|2024 | |||
| | |||
|} | |} | ||
Rivi 344: | Rivi 362: | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 | ||
|- | |||
|2025 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
|2026 | |||
|} | |} | ||
muokkausta