5
muokkausta
Ei muokkausyhteenvetoa |
Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 26: | Rivi 26: | ||
|- | |- | ||
| [[2010]] || Helsinki || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | | [[2010]] || Helsinki || [[Pääkaupunkiseudun Partiolaiset]] | ||
|- | |||
| [[2011]] || Salo || [[Lounais-Suomen Partiopiiri]] | |||
|- | |||
| [[2012]] || Pieksämäki || [[Järvi-Suomen Partiolaiset]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
muokkausta