6 223
muokkausta
(→Lippukunnan sihteerit: puuttuvat vuodet) |
(→Lippukunnanjohtajat: lisäys) |
||
Rivi 102: | Rivi 102: | ||
| Heidi Nokela-Moilanen | | Heidi Nokela-Moilanen | ||
|- | |- | ||
| | | 1998 | ||
| Jarkko Mäntyniemi | | Jarkko Mäntyniemi | ||
|- | |- | ||
| | | 1997 | ||
| Minna Halonen | | Minna Halonen | ||
|- | |||
| 1995 - 1996 | |||
| Jarkko Mäntyniemi | |||
|- | |||
| 1989 - 1994 | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| 1988 | | 1988 | ||
Rivi 131: | Rivi 137: | ||
| 1977-1978 | | 1977-1978 | ||
| Matti Valtavaara | | Matti Valtavaara | ||
|- | |||
| 1968 - 1976 | |||
| ? | |||
|- | |- | ||
| 1967 | | 1967 |