2 018
muokkausta
p (hannu auramo linkki) |
Ile (keskustelu | muokkaukset) Ei muokkausyhteenvetoa |
||
Rivi 87: | Rivi 87: | ||
| [[Käyttäjä:Supi|Jussi Sipilä]] || 2004-06 | | [[Käyttäjä:Supi|Jussi Sipilä]] || 2004-06 | ||
|- | |- | ||
| [[Käyttäjä:Ile|Ilkka Lehto]] || 2006- | | [[Käyttäjä:Ile|Ilkka Lehto]] || 2006-08 | ||
|- | |||
| [[Käyttäjä:Belga|Reko Jokelainen]] || 2008- | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
muokkausta