6 374
muokkausta
p (+luokat) |
p (+alue, linkki) |
||
Rivi 15: | Rivi 15: | ||
| Toiminta-alue: || Turku | | Toiminta-alue: || Turku | ||
|- | |- | ||
| [[Partiopiiri]]: || [[Varsinais-Suomen | | [[Partiopiiri]]: || [[Varsinais-Suomen Partiopiiri]] | ||
|- | |||
| [[Alue]]: || [[Koillis-Turku]] | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat | | colspan="2" style="border-bottom: 1px solid #9999FF; font-weight: bold;" | Toimipaikat |