559
muokkausta
(Ak: Uusi sivu: {| style="text-align: left;" ! Nimi || kurssit, joita johti (kurssin numero, suluissa pääasiallinen toteutusvuosi) || |- | Aaltonen, Marjukka || 61 (1997), 66 (1998) || |- | Aho...) |
(Päivitystä) |
||
Rivi 76: | Rivi 76: | ||
| Marttila, Naana || 81 (2003), 86 (2005) || | | Marttila, Naana || 81 (2003), 86 (2005) || | ||
|- | |- | ||
| Mikkonen, Pasi || 92 (2007), 100 (2009), 104 (2011) || | | Mikkonen, Pasi || 92 (2007), 100 (2009), 104 (2011), 135 (2019-2020) || | ||
|- | |- | ||
| Molander, Pamela || 46 (1991), 73 (2001) || | | Molander, Pamela || 46 (1991), 73 (2001) || | ||
Rivi 102: | Rivi 102: | ||
| Roiha, Lasse || 125 (2017) || | | Roiha, Lasse || 125 (2017) || | ||
|- | |- | ||
| Roslöf, Janne || 96 (2008) || | | Roslöf, Janne || 96 (2008), 130 (2018-19) || | ||
|- | |- | ||
| Saarto, Raija || 47 (1992) || | | Saarto, Raija || 47 (1992) || | ||
Rivi 113: | Rivi 113: | ||
|- | |- | ||
| Suominen, Ari || 65 (1998) || | | Suominen, Ari || 65 (1998) || | ||
|- | |||
| Svensson, Hanna || 132 (2019) || | |||
|- | |- | ||
| Toivola, Juho || 114 (2014) || | | Toivola, Juho || 114 (2014) || | ||
Rivi 119: | Rivi 121: | ||
|- | |- | ||
| Tolvanen, Heikki || 42 (1990) || | | Tolvanen, Heikki || 42 (1990) || | ||
|- | |||
| Toukonen, Anne || 128 (2018), 135 (2019-20) || | |||
|- | |- | ||
| Tsokkinen, Paavo || 45 (1991), 49 (1992), 54 (1994), 58 (1996), 59 (1996) || | | Tsokkinen, Paavo || 45 (1991), 49 (1992), 54 (1994), 58 (1996), 59 (1996) || |
muokkausta