6 223
muokkausta
(17 välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä) | |||
Rivi 105: | Rivi 105: | ||
Pohjanmaan Partiolaisten alueella toimii seuraavat alueyhdistykset: | Pohjanmaan Partiolaisten alueella toimii seuraavat alueyhdistykset: | ||
* [[Vaasan Seudun Partiolaiset ry]]. Yhdistys on Pohjanmaan Partiolaiset ry:n [[B-jäsen]] | * [[Vaasan Seudun Partiolaiset ry]]. Yhdistys on Pohjanmaan Partiolaiset ry:n [[B-jäsen]] | ||
Rivi 156: | Rivi 155: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Sara Mäki-Latvala, [[Ilkan Partiolaiset]] ja Taneli Salonen, [[Halkokariset]] | |Sara Mäki-Latvala, [[Ilkan Partiolaiset]] ja Taneli Salonen, [[Halkokariset]] | ||
|- | |- | ||
|2023 | |2023 | ||
Rivi 176: | Rivi 172: | ||
| width="10%" | '''vuosi'''|| width="10%" | '''nro'''|| width="80%" | '''saaja''' | | width="10%" | '''vuosi'''|| width="10%" | '''nro'''|| width="80%" | '''saaja''' | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2015 || width="10%" | | | width="10%" | 2015 || width="10%" | 9 || width="80%" | Saija Kivelä [[Kannuksen Korvenkävijät]] [[Tuisku 2015]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2017 || width="10%" | | | width="10%" | 2017 || width="10%" | 10 || width="80%" | Jaana Eskola [[Kannuksen Korvenkävijät]] [[Myötäpäivät 2017]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2018 || width="10%" | 11 || width="80%" | Satu Salo-Jouppila [[Ilkan Partiolaiset]] [[Tempus18]]- tapahtumajohtajuudesta | | width="10%" | 2018 || width="10%" | 11 || width="80%" | Satu Salo-Jouppila [[Ilkan Partiolaiset]] [[Tempus18]]- tapahtumajohtajuudesta | ||
Rivi 188: | Rivi 184: | ||
| width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | | width="10%" | 2019 || width="10%" | 14 || width="80%" | Antti Takalo [[Halkokariset]] Eksymä 2019- tapahtumajohtajuudesta | ||
|- | |- | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 15 || width="80%" | | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 16 || width="80%" | | ||
| | | width="10%" | 2022 || width="10%" | 17 || width="80%" | | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Rivi 230: | Rivi 227: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Piirin alueryhmän tuottama Exit- paketti | |Piirin alueryhmän tuottama Exit- paketti | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Piirin projektiryhmä. Hileen ja Kierikin viemisestä kunniakkaasti maaliin koronasta ja muista vastatuulista huolimatta | |||
|- | |||
|2023 | |||
|- | |||
|2024 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Rivi 254: | Rivi 259: | ||
|- | |- | ||
| width="10%" | 2019 || width="80%" | [[Viessojat]] | | width="10%" | 2019 || width="80%" | [[Viessojat]] | ||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||
|Limingan Niittykärpät | |[[Limingan Niittykärpät]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2023 | |2023 | ||
| | |[[Pohjan Veikot]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Rivi 297: | Rivi 296: | ||
|- | |- | ||
|2023 | |2023 | ||
| | |[[Limingan Niittykärpät]] | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Rivi 336: | Rivi 335: | ||
| 2012 || Heli Nygård, [[Viessojat]] | | 2012 || Heli Nygård, [[Viessojat]] | ||
|- | |- | ||
| 2013 || Heli Nygård || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]], [[Toimarit]] | | 2013 || Heli Nygård || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] (myöh. Perttunen), [[Toimarit]] | ||
|- | |- | ||
| 2014 || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] || Elina Viiperi, [[Kaustisen Kallionkoluajat]] | | 2014 || [[Käyttäjä:Aake|Antti "Aake" Kerola]] || Elina Viiperi, [[Kaustisen Kallionkoluajat]] | ||
Rivi 363: | Rivi 362: | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 | ||
|- | |||
|2025 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
|2026 | |||
|} | |} | ||